Будівництво в Греції

Компанія Grekodom Development використовує новітні досягнення науки і досвід, накопичений поколіннями будівельників, для створення та реалізації ваших найсміливіших проектів. Висока якість і професійне виконання всіх видів робіт забезпечується використанням сучасних технологій проектування та будівництва в Греції, точним підбором використовуваних матеріалів, контролем усіх стадій здійснення проекту та ефективністю управління.

Компанія Grekodom Development здійснює повний супровід комплексу робіт з підготовки, проектування, реалізації будівельних робіт в Греції. Наші професіонали допоможуть здійснити будівництво вашого будинку в Греції в найкоротші терміни і з найменшими витратами.

При будівництві нами використовуються кращі матеріали і сучасні технічні рішення, що забезпечують безпеку, зручність і комфорт вищого рівня. Фахівці компанії допоможуть вам підібрати оптимальне поєднання використовуваних матеріалів та здійснюваних робіт, а також дизайну проекту з урахуванням ландшафту місцевості та індивідуальних потреб.

В рамках здійснення проектів будівництва котеджів компанія Grekodom Development виконує наступні види робіт:

1. Проектування робочого проекту:

 • Розробка та узгодження з замовником архітектурної концепції
 • Розробка розділів проекту (генеральний план, архітектурні та конструктивні рішення, опалення, водопостачання тощо)
 • Узгодження проекту в наглядових органах
 • Отримання дозволу на будівництво в Греції

2. Технічний нагляд над будівництвом в Греції

3. Коригування проекту

4. Здача об'єкту під ключ

Компанія Grekodom Development виконує повний спектр завдань, пов'язаних з будівництвом будинку в Греції, в тому числі наші фахівці займаються проектуванням інженерних мереж, комунікацій, електрики, виконання фасадних та покрівельних робіт, облаштування промислових підлог, монтажу інженерних систем та інших спеціальних робіт.

До початку проектування фахівці нашої компанії готують оптимальну архітектурну концепцію об'єкта, що включає загальний дизайн об'єкта, плани поверхів, розрізи. Наша компанія розробляє проекти різної складності, в найкоротші терміни отримує дозвіл на здійснення робіт, а по їх завершенню надає допомогу в юридичному оформленні побудованих об'єктів у відповідних державних органах Греції. Вартість квадратного метра об'єкта під ключ розраховується окремо від вартості проектування і становить від 1000 євро та вище залежно від особливостей об'єкта, що будується.

Компанія Grekodom Development, спираючись на багаторічний досвід і високий професіоналізм співробітників, ефективну організацію виконуваних робіт з приводу будівництва в Греції, гарантує своєчасне та ефективне виконання всіх проектів з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта.

Особливості будівництва будинку в Греції.

Будівництво будинку в Греції починається з придбання земельної ділянки. Купівля землі здійснюється в кілька етапів, полегшити здійснення яких допоможе наша компанія:

 • власник ділянки повинен надати копію договору і топографічну схему ділянки;
 • високопрофесійні російськомовні фахівці нашої компанії перевірять відповідність топографічної схеми реально існуючої ділянки, а також її будівельні коефіцієнти: величину, визначальну гранично допустиму площу будівлі, можливого для будівництва на даній ділянці. Наприклад, на ділянці в 100 кв.м. при коефіцієнті 0,4 може бути споруджено будинок площею 40 кв.м.

Земельні ділянки в Греції поділяються на два види:

 • ділянки в межах населеного пункту;
 • ділянки за межами населеного пункту.

Коефіцієнти будівництва для них встановлені різні. Так, для ділянок в межах міста коефіцієнт становить 0,4-2,4, причому може бути зроблено виняток у бік збільшення. У випадку з другим типом ділянок придатними для будівництва вважаються ділянки площею від 4000 кв.м і більше (винятком є ділянки меншої площі, що примикають до дороги).

Величина допустимої площі будівель розраховується наступним чином:

 • на ділянках до 4000 кв.м допустимо будова 200 кв.м.
 • на ділянках від 4000 до 8000 кв.м: площа будови = 200 кв.м + (площа ділянки - 4000) * 0,02
 • ділянки від 8000 кв.м і більше: площа будови = 280 кв.м + (площа ділянки - 8000) * 0,01

Паралельно з перевіркою схеми і коефіцієнта нашими фахівцями проводиться юридична перевірка ділянки (перевірка податкової історії, відсутність штрафних санкцій).

Вартість земельної ділянки в Греції залежить від таких факторів, як близькість моря, навколишній вид, близькість до населеного пункту.

Для того, щоб ви змогли зробити вигідні вкладення коштів, фахівці компанії Grekodom Development дадуть відповідь на будь-які ваші питання і допоможуть у виборі об'єкта нерухомості.

Підписка на розсилку