Нерухомість на острові Закінф. Продаж і оренда будинків, квартир, вілл і котеджів

Закінф (грец. Ζάκυνθος) - третій за величиною острів серед групи Іонічних островів. Як і інші острови архіпелагу, Закінтос зазнав впливу турків, французів, англійців, італійців, що зіграло роль у стилі його будівель. А назва острова згадувалося ще в творах Гомера. Закінф був сином царя Фрігії Дардана, а згідно з переказами, він був онуком бога Зевса. Він захопив острів і дав йому своє ім'я. Гомер описував острів як потопаючий в зелені, за його словами, вихідці з Пелопоннесу влаштувалися там задовго до захоплення острова Закінф.

Ще в міфології є згадки про острів як про улюблене місце полювання богині Артеміди. Одним з улюблених місць її божественних ігор були Блакитні печери. Венеціанці називали їх "Квіткою сходу": переливчасте в сонячних променях море набуває різні відтінки блакитного та лазурного, що робить його схожим на пелюстки казкової квітки.

Західний берег острова складається з обривистих скель, в той час як східний - пологий. Тут можна зустріти багато рідкісних рослин, але унікальність його полягає в тому, що це - єдине місце в Європі, де водяться морські черепахи карета-карета. Вони живуть в основному в південній частині острова, і у всіх бажаючих є можливість потрапити на екскурсію, щоб подивитися на ці стародавні морські створення, які з дивовижною легкість плавають у водах Іонічного моря, а також відвідати бухту Новагіо, відому як бухта контрабандистів.

Недвижимость на Ионических островах

Пляжний сезон на Іонічних островах тривалий - вже в травні вода прогрівається до комфортної температури для плавання, і зберігається до кінця жовтня. Завдяки багатій рослинності літо на Іонічних островах прохолодне - навіть у найспекотніші дні температура не піднімається вище +39 С. На кожен з островів дуже просто дістатися - поромом з порту Пірей (Афіни) або ж на літаку, так-як острова володіють власними аеропортами.

Нерухомість на Іонічних островах - прекрасний вибір! Невипадково саме на цих островах вважають за краще проводити свій відпочинок глави держав і королівські особи. Нерухомість на Іонічних островах - все вигідне вкладення капіталу та відпочинок в своєму особистому райському куточку!

Недвижимость на Ионических островах

Володіти нерухомістю на Іонічних островах - мрія, напевно, кожного жителя Землі! Купити нерухомість на Корфу, Кефалонії, Лефкаді або Закінфі ви можете, звернувшись в компанію Grekodom Development. Крім того, компанія надає повний комплекс послуг з будівництва будь-яких об'єктів нерухомості як на материковій частині країни, так і на островах.

Підписка на розсилку