Індивідуальні і типові проекти в Греції

Індивідуальні проекти

Якщо Ви вирішили побудувати власний будинок, то цілком природним буде бажання, щоб Ваш будинок був єдиним і неповторним. У цьому випадку краще обрати будівництво за індивідуальним проектом.

Індивідуальний проект будинку - це проект, розроблений з урахуванням побажань конкретного замовника та особливостей місця забудови, це прекрасна можливість створити унікальний будинок, що має відмінності своєю формою, оригінальним набором приміщень.

Перш ніж втілити все це в реальність, архітектори детально обговорюють з замовником всі моменти і нюанси, коректують дії, пропонують свої варіанти. Враховується все: склад і потреби сім'ї, режим використання будинка (для постійного або сезонного проживання), конкретні кліматичні, топографічні і геологічні умови земельної ділянки, особливості рельєфу, грунту. Чимало значення надається і безпосередній посадці будинку: сторони світу, присутність інших будівель, дерев, виду з вікон, подальший благоустій ділянки і багато іншого.

Таким чином, замовивши проект будинку у нас, Ви зможете отримати проект, що оптимально відповідає Вашим вимогам, фантазіям і фінансовим можливостям.
Ми допоможемо вам втілити в життя вашу мрію про затишнє, комфортнє, багатофункціональнє і сучаснє житло. У цьому полягає головна перевага і відмінність індивідуального проектування від використання типових проектів.

Типові проекти

Типовий проект будинку - це вже готовий проект, пророблений і враховує будівельні тенденції і норми проектування різних регіонів. Типові проекти включають в себе раціональні рішення, які були неодноразово реалізовані і перевірені часом.
Всі проекти повністю відповідають чинним у будівництві та проектуванні нормативно-правовим актам. Кожен з них може бути адаптований до умов конкретного регіону і ділянки будівництва. У першу чергу це стосується фундамента будинку, проект якого повинен враховувати існуючі на ділянці грунти та геологічну обстановку в цілому.
У типовому проекті Ви можете внести деякі несуттєві зміни у внутрішньому плануванні, змінити фасади, матеріали або колірне рішення.

 

Фахівці компанії Grekodom знаходять індивідуальний підхід до кожного проекту. Завдяки злагодженій роботі команди співробітників нашої компанії, ваш будинок буде відповідати всім вашим побажанням і запитам, відповідаючи найвищим стандартам якості.

Представляємо Вашій увазі деякі готові проекти, виконані компанією Grekodom Development, на які можна орієнтуватися при проектуванні Вашого власного будинку. Можлива зміна матеріалів споруди і деякі варіації планувальних рішень. За більш детальною інформацією та консультаціями, будь ласка, звертайтеся в нашу компанію.

Код 145

Будинок загальною площею 157 м2 складається з двох поверхів. На першому поверсі розташовується кухня, їдальня, вітальня, с / в, а так само гараж. На другому поверсі - 2 спальні з с / в і спальня господарів з окремим с / в; з кожної спальні є вихід на веранду.

Простір першого поверху функціонально розділено на зони кухні, їдальні і вітальні, де розташовується камін, і переходить назовні в зону відпочинку під навісом- перголой.

Архітектурну виразність дому надає рельєфний камінь кладки стін і велика кількість дерев'яних конструкцій: виступаючі стропіли даху, балки і масивні колони. Такі матеріали роблять будинок надійним і довговічним.

Подивитись план 1 поверху     Подивитись план 2 поверху

Код 148

 Будинок загальною площею 309 м2 складається з напівпідвального і двох надземних етажей.На першому поверсі загальний простір утворюють кухня, їдальня і вітальня, звідки є вихід на терасу, крім того, присутні гостьова спальня, с / в і хол. На другому поверсі розташовані дві спальні кімнати, с / в, загальна гардеробна і хазяйська спальня з власним с / у. З трьох спалень є вихід на загальний балкон. Напівпідвальний поверх включає в себе гараж, котельню з окремим входом, с / в і велике приміщення, яке може використовуватися як, наприклад, більярдна, сауна або тренажерний зал.

Подивитись план 1 поверху       Подивитись план 2 поверху       Подивитись план напівпідвального поверху

Код 137

Будинок складається з надземного та підвального поверхів, загальною площею, включаючи стіни, 294м2.

На першому поверсі розташовується кухня, вітальня, с / в, дві спальні кімнати з окремими с / в і гардеробними кімнатами. На підвальному поверсі розташовується кухня, вітальня, бойлерна, с / в, велике складське приміщення, спальня з окремим с / в і гардеробом. Будинок має кілька виходів на велику терасу, частково покриту перголой.

Стіни надземної частини будинку виконані з клеєного дерев'яного бруса, з відомими якостями деревини: природної терморегуляцією, відмінними теплоізоляційними властивостями і екологічною чистотою.

Архітектурну виразність дому надає рельєф дерев'яного бруса і різні висоти об'єму будинку, перекриті скатним дахом з покриттям черепицею. Чарівність інтер'єру надають відкриті конструкції даху і камін, розташований у вітальні.

Подивитись план 1 поверху    Подивитись план підвального поверху 

 

 Код 121

Вілла в стилі класицизм, загальною площею 370м2, складається з двох надземних поверхів та підвального поверху. Функціональний поділ -горизонтальний: на першому поверсі розташовані кухня, їдальня, вітальня, с / в. На другому поверсі знаходяться 3 спальні з окремими с / в; з кожної спальні є вихід на свій балкон. На підвальному поверсі розташовані складські приміщення, котельня та технічне приміщення басейну. З вітальні і їдальні ведуть три виходи на тераси, криті перголой. У комплекс вілли так само входить басейн, розташований поблизу с терасами.

У вітальні розташовується камін.

Колони, портики, гіпсові балясини, рустовка фасадів - всі ці елементи створюють велич і монументальність стилю класицизм.

Подивитись план 1 поверху       Подивитись план 2 поверху        Подивитись план напівпідвального поверху

 

Код 114

Одноповерховий будинок в стилі хай-тек має загальну площу 148 м2. Функціонально ділиться на дві частини: зону загального користування- вітальня, кухня, їдальня, с / в, гардероб; і зону приватного користування - дві спальні, туалет, пральня; хазяйська спальня має свій с/в і гардеробну кімнату, що дарує комфорт і можливість самоти.

З кожної спальні є вихід на загальну терасу. Простір їдальні створює еркер, поліпшуючи інсоляцію приміщення. У вітальні є вихід на терасу, на якій розташовується зона відпочинку. Покрівля створює навіс над паркувальним місцем машини.

Використання різних матеріалів в обробці фасадів: каменю, дерева і штукатурки, застосування скла в огорожах, а так само темний колір фільонок вікон і дверей, робить екстер'єр будинку графичним і стильним.

Подивитись план

 

Код 109

Одноповерховий будинок в стилі мінімалізм, площею 100 м2, складається із загальної зони, яка функціонально ділиться на кухню, їдальню і вітальню і гардероб, і приватної зони, де розташовані спальня, с/в, хазяйська спальня з с/у. Зі спалень і вітальні є виходи на загальну терасу, де розташований басейн і зона відпочинку. Є так само простір для автостоянки, критий перголой.

Максимальна лаконічність і стриманість фасадів, два типу обробки (біла штукатурка і дерев'яна обшивка), простота геометричних форм і функціональність - все це пояснює головний принцип мінімалізму: «менше - означає більше».

Подивитись план

Павлос - Пападопулос
Павлос Пападопулос
  • +30 210 325 4150
  • info@grekodom.gr
Погодьтеся з політикою конфіденційності