Оздоблення і дизайн будинку в Греції від компанії Grekodom Development

Оздоблення і дизайн

Соковитий колорит природи Греції - ласкаве сонце, що зігріває ваш будинок 300 днів на рік, чисте море блакитного кольору і яскраві кольори соснових лісів, знаходять свій відбиток у дизайні і обробці грецьких інтер'єрів.

Дизайн у грецькому стилі

Грецький стиль - це, насамперед, архаїчна простота. Тому комфорт і практичність - головні складові інтер'єру грецького будинку.

Меблі в грецьких будинках міцні, з прикрасами ручної роботи, невисокими стільцями і приосадкуватими шафами з сосни або дуба. Характерним елементом сучасного заміського будинку в Греції є терасні меблі зі вставками з текстилю, плетені з очерету або ротанґа.

Текстилю в грецьких інтер'єрах мало. Шторам і фіранкам приділяється особлива увага, незважаючи на те, що на всіх вікнах встановлюються ставні. Усі тканини, що використовуються в обробці, мають природне походження. Жалюзі також виготовляють з природного матеріалу (бамбук, дерево) або використовують римські штори. Також тканини присутні в оформленні спальні: розкішні покривала з вишивкою ручної роботи, мереживні наволочки.

Крім того, грецький декор - це функціональні аксесуари: велика кількість ваз, кераміки, амфор з характерним розписом, тумбочок з декоративними поверхнями. По кутах холу у великому будинку можуть розташовуватися гладкі колони з доричними капітелями.

Оздоблення

В оздоленні головну роль відведено кольоровій гамі, яка максимально наближена до природних кольорів: білий, всі відтінки синього, лимонний, смарагдово-зелений, насичений червоний. На островах Кіклад і Додеканес в оздобленні будинку домінують синій і білий кольори. Світлі кольори не просто гарні та є даниною моді, це ще й практична необхідність: сонце відбивається від стін, і будинок зберігає прохолоду навіть у літню спеку.

Доречне також використання оздоблювального каменю для каміна або стіни навколо кухні. Розписана вручну керамічна плитка - родзинка грецької середземноморської кухні.

Для підлоги, особливо в будинках біля моря, використовують неглазуровану плитку, доповнюючи її мармуровою мозаїкою або декоративним фризом. Дерев'яні підлоги є великою рідкістю, їх можна зустріти тільки в міських квартирах і будинках. Стіни, покриті штукатуркою (стійкої до впливу сонячних променів, вологості та поривів вітру), і мармурові підлоги - відіграють важливу роль в інтер'єрі.

Грецький стиль, що виник на берегах Егейського моря і став прабатьком таких напрямків, як: класицизм, неокласицизм, ренесанс, чудово виглядатиме в сучасній квартирі або будинку.

Grekodom Development надає широкий спектр послуг з ремонту та оздоблення приміщень. Фахівці компанії допоможуть вам створити будинок вашої мрії, спроектують дизайн в будь-якому стилі, в тому числі і грецькому, допоможуть підібрати меблі, аксесуари для інтер'єру. Майстри нашої будівельної команди виконають будь-яку роботу на найвищому рівні, відповідально та у встановлений замовником строк, гарантуючи, що перебування в вашому грецькому будинку буде завжди радувати вас та членів вашої родини!

Оздоблення і дизайн

Створено дизайн-проекти за деякими нижче представленими об'єктами, надані послуги з підбору меблів, текстилю, посуду та забезпечення будинку всім необхідним:

Двоповерхова вілла розташована в мальовничому районі Сани поєднує в собі сучасну архітектуру і вишуканий дизайн. При будівництві і обробці були використані високоякісні будматеріали. Принципом проектування заміської вілли було створення затишного простору зі стильним інтер'єром. Кімнати красиво оформлені в спокійних світлих тонах, а так само були підібрані предмети інтер'єру за  індивідуальними перевагами клієнтів.

Розробляючи дизайн-проект апартаментів будь-якого типу, ми керуємося виключно уподобаннями замовника, враховуючи його спосіб життя, потреби і звички. Ми створюємо індивідуальну атмосферу, щоб ви відчули себе комфортно і затишно.

Павлос - Пападопулос
Павлос Пападопулос
  • +30 210 325 4150
  • info@grekodom.gr
Погодьтеся з політикою конфіденційності