Нерухомість в Салоніках. Продаж і оренда будинків, квартир, вілл і котеджів.

Нерухомість в місті Салоніки

Салоніки - найбільше місто Македонії, північна столиця Греції. Згідно з переказами, Салоніки (або Фессалоніки по-грецьки) був заснований македонським царем Кассандром на честь своєї дружини Фессалоніки. Свого часу він навіть і не міг подумати, що місто стане таким популярним і набуде статусу міста з розвиненою інфраструктурою.

Недвижимость в Салониках

Придбання нерухомості в Салоніках - заміської будови, міського будинку або квартири та апартаментів, є вигідним капіталовкладенням. Крім безпосереднього відпочинку та/або проживання, ви зможете його вигідно здавати в оренду. Благо Греція, країна морів і м'якого клімату, - улюблене місце відпочинку туристів з різних країн.

Варто відзначити й саме доброзичливе ставлення жителів до нових сусідів. Дружнє ставлення, привітність і терпіння у греків виховане самою історією - народу Еллади доводилося вчитися мистецтву жити пліч-о-пліч в різних умовах. І зараз в плані зручності Салоніки - ідеальне місце для життя.

Місто славиться своїм портом, що посідає друге місце в країні за вантажообігом, і має велике значення для країни. Морський трансфер налагоджений з давніх часів: здійснюються морські поромні перевезення, пов'язуючи місто не тільки з грецькими островами, але і з іншими країнами.

Розташування будівель і споруд в місті на кшталт каскаду спонукає до прогулянок і улюбленому проведенню часу. Однак для зручності переміщення по місту в Салоніках побудують метро - свою роботу воно планує почати в 2020 році.

Недвижимость в Салониках

Для людей, які люблять подорожувати або чия робота пов'язана, в основному, з перельотами, Салоніки стануть відмінним вибором місця проживання. Щодня здійснюються вильоти з міжнародного аеропорту «Македонія» в будь-яку точку світу.

Друга столиця Еллади є і такою за чисельністю та економічним значенням. Це великий центр торгівлі та промисловості. Тут безліч фармацевтичних, тютюнових і харчових підприємств.

Однією з головних характеристик і аргументів, чому варто "проголосувати за!" придбання нерухомості в Салоніках - це культурна складова міста, його культурне життя. Місто багате різними пам'ятниками раннього християнського і візантійського зодчества.

Вони внесені до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це храм Димитрія Солунського, тріумфальна арка Галерія, Ротонда, церква Святої Софії, церква Святих Апостолів, базиліка Ахіропіітос, церква Святого Пантелеймона, монастир Латому та інші. Головною архітектурною будовою культурної столиці Греції є Біла Вежа.

Недвижимость в Салониках

Всілякі конкурси, фестивалі, концерти та акції покликані доповнити культурний відпочинок мешканців та гостей Салоніків. Тут в 1960 році вперше пройшов міжнародний кінофестиваль, а в 1999 в його рамках було відкрито кінофестиваль документального кіно. Для шанувальників шопінгу щороку в місті проходить міжнародний торговий ярмарок, що є ще одним вагомим аргументом на користь придбання нерухомості в Салоніках.

Спрямований на організацію різних заходів для молоді, місто Салоніки визнаний «Молодіжною столицею Європи 2014». Салоніки є студентським містом і улюбленим місцем у молоді. Салоніки славляться і своїм нічним життям. Найзнаменитіші клуби, де раді не тільки молодим, але і всім активним: ClubVogue, ClubHouse, LimaniRock & Roll, MatterClub, Minibar.

Все це робить місто затребуваним, привабливим для проживання, а значить, і нерухомість в Салоніках не втратить свій високий комерційний статус.

Причини, з яких, вибираючи нерухомість в Греції, варто віддати перевагу саме місту Салоніки:

 • Розвинена інфраструктура
 • Тут знаходяться два великих університети: університет ім. Аристотеля і університет Македонії, які визнані кращими університетами Балкан
 • Набережна міста Салонік - найдовша берегова лінія в Європі. Вона підходить для прогулянок і занять спортом
 • У місті багато музеїв, церков, храмів
 • Особлива атмосфера міста - місцеві жителі вважають, що вона наповнена неповторною магією життя
 • Величезна кількість великих магазинів, барів, кафе, таверн
 • Багата історія і величезна кількість пам'яток архітектури
 • Вигідне розташування - знаходиться недалеко від основного курорту Халкідіки.

Передмістя Салонік, де можна купити нерухомість:

 • Нерухомість в Пієрії

У передмісті Салонік, наприклад, в селищі Перея нерухомість також є досить привабливим капіталовкладенням. Селище Перея розташоване на березі Егейського моря, тут добре розвинена інфраструктура, а ціни на нерухомість значно нижче, ніж в Салоніках. У селищі багато новобудов - таунхаусів і багатоповерхових будинків (максимальне число поверхів - 5), з яких відкривається чудовий вид.

 • Нерухомість в Неї Епіватес

Поряд з селищем Перея розташоване селище Неї Епіватес. Де закінчується одне селище і починається інше, визначити не місцевому жителю складно. У Неес Епіватес на загальній з Перей набережній розташована велика кількість кафе, барів, ресторанів і таверн, де можна чудово провести час. Відмінні пляжі, модні магазини, величезний вибір недорогої нерухомості - Неї Епіватес стануть для вас відмінним вибором!

 • Нерухомість в Агіа Тріаді

Наступне за Переа і Неї Епіватес селище Агіа-Тріада - невелике туристичне місце. У цьому містечку добре розвинена туристична інфраструктура, є симпатична набережна, а ціни на нерухомість в Агіа Тріада ще нижче, тому що селище є найбільш віддаленим від Салонік. При цьому завдяки швидкісній трасі, що зв'язує ці райони з аеропортом Салоніки і самим містом, ця віддаленість є практично непомітною!

 • Нерухомість в Міханьоні

Престижне приморське селище Міханьона - ідеальний варіант для придбання нерухомості. Досить велике територіально, воно більше нагадує містечко, в якому є все: магазини, кафе, лікарні і, звичайно ж, чудова набережна Егейського моря!

Нерухомість в Неа Іраклія

Якщо ви мрієте про будинок на півострові Халкідіки, але, в той же час розглядаєте варіанти ближче до Салонік, тоді Іраклія - те, що вам потрібно! Тут володіють нерухомістю багато греків, які намагаються влітку проводити час ближче до моря. Затишне містечко, розвинена інфраструктура, мабуть, кращі псаротаверни в передмісті (які, до речі, обирають і грецькі знаменитості), бездоганне море і відмінні ціни на нерухомість! Проте варто врахувати, що Іраклія, на відміну від Переа, неі Епіватес, Агіа-Тріада і Міханьона - курортне селище. Отже, в зимові місяці ви зможете повною мірою насолодитися усамітненням, спокоєм і тишею, якої, часом, так не вистачає в галасливому мегаполісі!

Недвижимость в Салониках 

Співробітники компанії Grekodom Development нададуть вам сприяння у виборі нерухомості, відповідної вашим бажанням і потребам, як в Салоніках і передмістях, так і в будь-яких інших регіонах Греції, а також допоможуть з оформленням необхідних документів.

 

 

Підписка на розсилку