Нерухомість на Олімпійській Рив'єрі (в Катерині). Продаж і оренда будинків, квартир, вілл і котеджів

На південь від міста Салоніки розташована мальовнича туристична область Пієрія, яка відома також під назвою Олімпійська Рив'єра.

Зручне розташування регіону і його прекрасна інфраструктура дозволяють легко дістатися до численних історичних місць, що знаходяться в цій області. Саме тут знаходиться величний Олімп, що був обителлю давньогрецьких богів. Сьогодні він став Національним заповідником з найширшим розмаїттям середземноморської флори і фауни. Всупереч уявленням багатьох, Олімп не є лише однією вершиною - це гірський ланцюг, що тягнеться вздовж кордону номів Македонії та Фессалії. Щороку велика кількість туристів відвідує це місце. Крім того, давньогрецька цивілізація залишила на курорті чудові зразки своєї культури. Найбільш значимі з них - це відоме з давніх часів поселення Діон, розташоване на легендарному Олімпі. Зі схилів Олімпу відкривається незрівнянний вид на море, тому придбавши нерухомість на Олімпійській Рив'єрі, ви зможете щодня відкривати для себе нові дивовижні місця!

Недвижимость на Олимпийской ривьере

Щороку велика кількість туристів відвідує це місце. Крім того, давньогрецька цивілізація залишила на курорті прекрасні зразки своєї культури. Найбільш значимі з них - це відоме з давніх часів поселення Діон, розташоване на легендарному Олімпі. Зі схилів Олімпу відкривається незрівнянний вид на море, а гуляючи його численними стежками, щоразу відкриваєш для себе нові дивовижні місця.

Недвижимость на Олимпийской ривьере

Столицею Пієрії є місто Катеріні. Це відносно велике за грецькими мірками сучасне місто, де добре розвинені економічна діяльність, соціальна і транспортна структури. Завдяки високим темпам зростання туристичного потоку, Катеріні з кожним роком продовжує розвиватися, у зв'язку з цим покупка нерухомості на Олімпійській Рів'єрі і зокрема в цьому місті - вигідне капіталовкладення.

Біля підніжжя Олімпу розташоване невелике, чарівне містечко Літохоро. Незвичайно мальовничий і популярний серед туристів, він зумів зберегти свій традиційний стиль. Селище можна розділити на дві частини: в одній кипить життя, багато розважальних центрів, гамір та пожвавлення, в той час як в іншій можна прогулятися вузькими вуличками і побачити будівлі, побудовані в традиційному архітектурному стилі, характерному для цієї області. З Літохоро можна здійснити сходження на Олімп.

Недвижимость на Олимпийской ривьере

Статусом одного з найпопулярніших центрів молодіжного відпочинку в Греції володіє курортне містечко Паралія Катеріні, розташоване на березі теплого Егейського моря, у відомому регіоні Пієрія. Повеселитися і добре відпочити сюди приїжджає молодь не лише з усієї Північної Греції, а й Європи. Популярністю у туристів користуються численні бари, дискотеки та клуби. Крім цілодобових веселощів, Паралія Катеріні приваблює інвесторів та охочих купити будинок біля моря Греції. Розвинена інфраструктура, чудові пейзажі, піщані пляжі і чудове Егейське море, розташована неподалік легендарна гора Олімп - лише кілька з аргументів на користь покупки нерухомості в Пієрії і, зокрема, в районі Паралії Катеріні.

Недвижимость на Олимпийской ривьере

У селищі Паралія Катеріні побудовані численні тенісні корти, обладнані баскетбольні майданчики, а також є безліч цікавих маршрутів для любителів велоспорту. Адміністрація міста проводить різноманітні змагання для бажаючих спробувати свої сили у пляжному волейболі або міні футболі. Є також спеціальна зручна траса для занять картингом, де можна не тільки покататися в своє задоволення, але й проявити себе в різних місцевих ралі. Придбання нерухомості в цьому районі Олімпійської Рив'єри стане радістю для всіх членів сім'ї - від малого до великого!

Різноманітні туристичні можливості Пієрії на будь-який смак є візитною карткою курорту, що в свою чергу дозволяє вибирати найбільш комфортний відпочинок і проведення часу. Можна не тільки проводити час на чудових пляжах, насолоджуючись найчистішим морем і ласкавим сонцем, але й зануритися в безперервний вир розваг.

Недвижимость на Олимпийской ривьере

У 25 км від Катеріні і 92 км від Салонік розташоване туристичне містечко Лептокарія. У селищі чудовим чином поєднуються грецькі традиції з європейською поміркованістю. У Лептокарії тихо і затишно, практично немає автомобільного руху. У той же час тут не забувають і про веселе нічне життя. Бюджетний відпочинок, прийнятні ціни в кафе, тавернах, ресторанах. Мабуть, Лептокарія - єдине прибережне туристичне селище Греції, в якому є залізнична станція. Ціни на нерухомість в Лептокарія Пієрії не тільки прийнятні, вони набагато дешевше, ніж в інших курортних регіонах Греції.

Селище Платамонас цікаве в першу чергу чарівністю середньовічної фортеці. Платамонас дуже затишне селище, з красивою набережною, уздовж якої розташовані кафе, таверни і бари. Пляж Платамонас захищений від сильних хвиль насипними хвилерізами, що гарантує безпечне купання для дітей.

Недвижимость на Олимпийской ривьере

Старий Пантелеймонас маленьке гірське селище, розташоване недалеко від Платамонас, на Олімпі. Звідси відкривається чудовий вид на море і прибережні курорти. У Старому Пантелеймонас мандрівники проникаються цим грецьким колоритом, це одне з найкрасивіших місць регіону. Автомобілі в селі - рідкісне явище, лише місцевим жителям дозволено їх використання. Туристи ж, які відвідують село, залишають автомобілі на стоянці і досліджують село пішки. У селищі є декілька чарівних таверн, де подають чудові страви місцевої кухні. Варто відзначити, що всі страви готуються з місцевих продуктів і м'яса, навіть хліб печеться в самому закладі перед подачею його на стіл.

Новий Пантелеймонас - селище, побудоване біля підніжжя Олімпу. Селище значно відрізняється від села Старого Пантелеймоноса - тут сучасні будинки, школа, магазини, спортивні майданчики, таверни, кафе, а також нова церква. Будиночок в такому селещі - ідеальний варіант для розміреного життя.

Селище Неї Порі розташоване в 43 км від м Катеріні. Це найпівденніше село Пієрії, відоме своїм 5 км піщаним пляжем, щорічно нагороджуваним за чистоту узбережжя «Блакитним прапором» ЄС.

Недвижимость на Олимпийской ривьере

Олімпіакі Акти (Олімпійський Берег) - селище, розташоване в 8 км від Катеріні. Прекрасно організований популярний пляж, чудові пейзажі і близькість Олімпу щороку приваблюють тисячі туристів. У селищі добре розвинена туристична інфраструктура: готелі і на будь-який смак і гаманець, безліч таверн, кафе і барів.

Крім цих знаменитих пляжів, в Пієрії є ще кілька чудових узбереж, нагороджених за чистоту та охайність «Блакитний прапор» ЄС: Скотіна, Макріялос, Мефона, Грица та інші.

Саме в Пієрії дивним чином поєднується енергія галасливого та веселого курортного життя з гармонією грецьких пейзажів і натхненністю морської стихії.

 

Підписка на розсилку