Про Грецію та нерухомість

Провівши всього одну відпустку в Греції, ви закохаєтесь в цю країну раз і назавжди. М'який клімат сприятливо впливає на здоров'я, середземноморська кухня славиться по всьому світу, унікальний пейзаж поєднує вкриті соснами гірські масиви та блакитну гладiнь моря, а також білосніжні пляжі, що ваблять відпочити під тінню солом'яної парасольки  все це і багато іншого приваблює в Грецію не тільки любителів відпочинку, але і цінителів нерухомості.

Якщо порівнювати ціни на нерухомість в Греції та інших європейських країнах, то можна з упевненістю сказати, що Греція в цьому плані більш вигідна для капіталовкладень, до того ж рівень життя тут вищий, ніж, наприклад, в Болгарії чи Чорногорії. У Греції дуже низький рівень злочинності, Ви можете бути спокійні, що діти не потраплять в погану компанію і з ними нічого не трапиться. Відчуття безпеки, душевний спокій  ось що шукають і знаходять в Греції. Відносини України та Греції носять більш ніж позитивний характер: спрощується візовий режим, відкриваються нові візові центри, вводяться нові постійні рейси до Греції. Якщо Ви вирішите придбати свій будинок в Греції, її яскрава та відома всім з дитинства історія обіцяє Вам незабутнє дозвілля серед вікових оливкових дерев та пам'ятників архітектури.

Греція має 13 областей, які називають периферіями, що означає «віддалена місцевість». Найбільша область країни розташована на півночі має назву Македонія. Області поділяються на номи, загальне число яких 52. Наприклад, якщо Ви хочете купити будинок на популярному серед туристів півострові Халкідіки, то повинні знати, що будинок буде розташований на території нома Халкідіки, який на півночі межує з номом Салоніки. Обидва нома входять до складу області Македонія.

Кожна область Греції приваблює своїми красотами, історія кожної зберігає свої великі моменти. І, звичайно, для кожного зацікавленого придбанням нерухомості в Греції корисно було б знати, що:

  •   У Греції панують три основних типи клімату: середземноморський, помірний і альпійський. У гористих областях північно-західної Греції переважає альпійський клімат. Помірний тип зачіпає східну і центральну Македонію. У цих районах літо буває спекотним та сухим, а зима – холодною і вологою. Грецькі острови відрізняються середземноморським кліматом.
  •   Який би регіон для придбання нерухомості ви не вибрали, можете бути впевнені в чистоті повітря та інших позитивних моментах екологічної ситуації. Виробничих підприємств в країні майже немає. Переважно, розвинене сільське господарство, Греція посідає 3 місце в світі з виробництва оливок, також тут вирощуються фрукти, бавовна.
  •   Греція чудово підходить для сімейного відпочинку. Багато хто купує тут нерухомість, бажаючи створити якісніші умови для життя своєї родини і дітей. Не варто забувати, що Греція має найнижчий відсоток розлучень в Європейському союзі. Тут шанують сім'ю, обожнюють дітей і поважають старших.
  •   Мегаполісів у Греції всього два: Салоніки та Афіни – в них проживає половина населення країни. 90% території займають невеликі міста й селища. Будинки будують невисокі, здебільшого, не більше 5 поверхів. Висотні споруди характерні для офісів і готелів.
  •   Купуючи нерухомість в Греції, ви можете продовжити собі життя. У даний час середня тривалість життя в цій сонячній країні у жінок становить 82 роки і 77 років для чоловіків.
  •   У Греції шанують і з повагою ставляться до спокою сусідів, під час сієсти (з 14.30 до 17.00) вас точно не потурбує звук дриля або крики сусідського малюка. Хоча в інший час  доведеться і вам з таким же терпінням ставитися до того, що греки шумно та багатослівно висловлюють будь-які свої емоції.
  •   У Греції дуже просто знайти спільну мову з місцевим населенням, адже більша його частина розуміє російську або спілкується нею.
  •   Купуючи нерухомість в Греції, не забудьте торгуватися. Тут прийнятий торг скрізь, і ви виявите неповагу до продавця, не поборовшись з ним до кінця за пропонований будинок.

Детальніше про кожен із регіонів, де вважають за краще купувати нерухомість іноземні громадяни.

- Афіни

- Східна та Західна Аттика

- Пірей

  •   Північна Греція (західна, північна та східна Македонія)

- півострів Халкідіки (Криарици)

- Салоніки

- острів Тасос та Кавала

- Олімпійська Рив'єра (Літохоро, Катеріні)

- Касторья

- Дельфи, гора Парнас

- Острів Евбея (Евія)

- Магнісія, Кардіца, Лариса

- Монастирі Метеори

- Сівота

- Аркадія та Арголіда

- Коринфія

- Лаконія та Мессинія

- Ханья

- Іракліон

- Ласіті

- Ретімнон

  •   Іонічні острова

- Керкіра (Корфу)

- Кефалонія

- Лефкада, Закінтос

- Кіклади: Андрос, Парос, Мілос, Санторіні, Міконос

- Додеканес: Родос , Кос

Підписка на розсилку