ЖКГ та Інтернет

Послуги ЖКГ для клієнтів компанії Grekodom Development

Відділ післяпродажних послуг (ЖКГ) компанії Grekodom Development займається питаннями житлово-комунального характеру. У діяльність даного відділу входить управління нерухомістю в Греції і підключення необхідних комунальних послуг для всіх тих, хто придбав тут нерухомість. Наша компанія представляє інтереси клієнтів на території Греції і виконує на ім'я клієнта підключення електропостачання, водопостачання та інтернету (за вибором).

G2.jpg | Не добавлены

Способи оплати

Для того щоб наша компанія могла здійснювати діяльність від імені клієнтів, необхідні такі документи, як договір купівлі-продажу і довіреність від імені клієнтів. Оплата рахунків може здійснюватися з депозиту, залишеного на розпорядження, а також дистанційно – через офіси Grekodom Development та «Музенідіс Тревел».

Квитанції

Після виконання підключень, на електронну адресу клієнтів приходять квитанції за кожну надану послугу. Оригінали цих квитанцій будуть зберігатися в архівах нашого центрального офісу в місті Салоніки. За запитом можна отримати до них доступ в будь-який момент.

Оплата комунальних рахунків в Греції

У рахунок за електрику входить (висилається раз на два місяці, розмір визначається згідно з показниками лічильника):

  • щомісячна абонементна плата,
  • вивіз сміття,
  • потреби муніципалітету,
  • податок за телебачення.

В рахунок за воду входить (висилається раз на чотири місяці у м. Салоніки і раз на шість місяців в регіоні п-ва Халкідікі, розмір визначається згідно з показниками лічильника раз на чотири місяці):

  • щомісячна абонементна плата,
  • потреби муніципалітету.

Адресою доставки рахунків клієнта фіксується адреса центрального офісу Grekodom Development.

G1.jpg | Не добавлены

Підключення до інтернету

Також наша компанія надає послуги з підключення до Інтернету. Існує кілька способів:

1) Стаціонарне підключення

Термін підключення – близько місяця. Існує два види стаціонарного підключення:

  • Підключення за договором з мінімальним терміном на один рік.
  • Підключення за договором строком на шість місяців – з 01 червня по 30 вересня, плюс місяць на новорічні свята і місяць на великодні свята.

При стаціонарному підключенні, крім інтернету, вам надаються безкоштовні 250 хвилин дзвінків на стаціонарні та 30 хвилин на мобільні телефони в місяць по всій Греції. А також безкоштовне визначення номера вхідних дзвінків і 2 місяці безкоштовного антивірусного захисту.

2) Флешки або міні-роутер

Флешки

Мінімальний термін підключення – 12 місяців (одночасне підключення до 10 приладів). Максимальна швидкість передачі інформації – 21 Mbps з обмеженням максимального обсягу в розмірі 20 Гб на місяць.

Міні-роутери

Обмеження обсягу інформації – 20 Гб в місяць (кожен додатковий Гб, після стандартних 20 на місяць, оплачується додатково).

3) Супутниковий Інтернет

Даний метод пропонується з умовою укладення контракту на два роки. Плюс в тому, що обладнання надається безкоштовно. Вартість підключення включається в перший рахунок. Мінус (для деяких може бути і плюсом) – після завершення щомісячного обсягу доступ повністю призупиняється. Також в деяких «пакетних» пропозиціях надається безлімітне використання Інтернету з 00:00 до 6:00.

Підписка на розсилку