Особливості будівництва в Греції

Будівництво свого будинку в Греції. З чого почати....

Будівництво будинку в Греції починається з придбання земельної ділянки. Купівля землі здійснюється в кілька етапів, полегшити здійснення яких допоможе наша компанія:

  • власник ділянки повинен надати копію договору та топографічну схему ділянки;
  • високопрофесійні російськомовні фахівці нашої компанії перевірять відповідність топографічної схеми реально існуючої ділянці, а також його будівельні коефіцієнти: величину, визначальну гранично допустиму площу будівлі, можливої для будівництва на даній ділянці. Наприклад, на ділянці в 100 кв.м. при коефіцієнті 0,4 може бути споруджено будинок площею 40 кв.м.

Земельні ділянки в Греції поділяються на два види:

  • ділянки в межах населеного пункту;
  • поза населеного пункту.

Коефіцієнти будівництва для них встановлені різні. Так, для ділянок в межах міста коефіцієнт становить 0,4-2,4, причому може бути зроблено виняток в сторону збільшення. У випадку з другим типом ділянок придатними для будівництва вважаються ділянки площею від 4000 кв.м і більше (винятком є ділянки меншої площі, що примикають до дороги).

Величина допустимої площі будівель розраховується наступним чином:

  • на ділянках до 4000 кв.м допустима будова 200 кв.м.
  • на ділянках від 4000 до 8000 кв.м: площа будови = 200 кв.м + (площа ділянки - 4000) * 0,02
  • ділянки від 8000 кв.м і більше: площа будови = 280 кв.м + (площа ділянки - 8000) * 0,01

Паралельно з перевіркою схеми і коефіцієнта нашими фахівцями проводиться юридична перевірка ділянки (перевірка податкової історії, відсутності штрафних санкцій).

Вартість земельної ділянки в Греції залежить від таких факторів, як близькість моря, навколишній вид, близькість до населеного пункту.
Для того, щоб ви змогли зробити вигідні вкладення коштів, фахівці компанії Grekodom Development нададуть відповідь на будь-які ваші питання і допоможуть у виборі.

Компанія Grekodom Development використовує новітні досягнення науки і досвід, накопичений поколіннями будівельників для створення та реалізації найсміливіших проектів. Висока якість і професійне виконання всіх видів робіт забезпечується використанням сучасних технологій проектування і будівництва, точним підбором використовуваних матеріалів, контролем усіх стадій здійснення проекту та ефективністю управління ім. При будівництві нами використовуються кращі матеріали і сучасні технічні рішення, що забезпечують безпеку, зручність і комфорт вищого рівня. Фахівці компанії допоможуть Вам підібрати оптимальне поєднання використовуваних матеріалів і здійснюваних робіт, а також дизайну проекту з урахуванням ландшафту місцевості та індивідуальних потреб.

Експертні знання наших фахівців гарантовано сприяють реалізації всіх задуманих вами планів! Компанія Grekodom Development здійснює повний супровід комплексу робіт з підготовки, проектування, реалізації будівельних робіт. Наш професіоналізм допоможе здійснити будівництво будинку в Греції в найкоротші терміни і з найменшими витратами!

Маріна - Піріду
Маріна Піріду
  • +30 210 325 4150
  • info@grekodom.gr
Погодьтеся з політикою конфіденційності