Тур за нерухомістю в Грецію

Компанія Grekodom Development розробила кілька варіантів програми туру для клієнтів, які бажають придбати нерухомість в Греції.

Наведена нижче програма – один з можливих варіантів перебування в Греції.

Базова програма туру за нерухомістю

1-й день. Приліт

Приліт, зустріч в аеропорту з представниками компанії Grekodom Development, індивідуальний трансфер. Після розміщення в готелі - фінальне узгодження програми з нашим представником.

2-й день. Огляд об'єктів

Сніданок у готелі. Зустріч з агентом з нерухомості нашої компанії, який відповість на всі питання, що стосуються особливостей придбання нерухомості та проживання в Греції. Підписання контракту на надання посередницьких послуг. Огляд об'єктів нерухомості. По дорозі буде можливість ознайомитися з інфраструктурою обраного району, подивитися культурні пам'ятки, а також під час зупинок відвідати місцеві грецькі таверни. Повернення в готель. Відпочинок.

3-й день. Повторний огляд об'єктів

Сніданок у готелі. Огляд об'єктів нерухомості. Зустріч з юристами компанії. Відкриття рахунку в банку, отримання ІПН. При бажанні зустріч з представником будівельного відділу компанії.

4-й день. Виліт або повторний огляд об'єктів

Для турів 3 ночі / 4 дні

Після сніданку - трансфер в аеропорт. За бажанням (за доплату) VIP-обслуговування, проводи в супроводі представника компанії. Виліт.

 

ВАРІАНТИ ТУРІВ ЗА НЕРУХОМІСТЮ

Тури за нерухомістю мрії за 1 євро (із зобов'язанням)

Забронювавши тур за нерухомістю із зобов'язанням, клієнт зобов'язується придбати у Греції один або кілька об'єктів нерухомості, загальною вартістю не менше 50.000 євро.

Вартість такого туру із зобов'язанням становить для клієнта символічну суму, рівну 33 грн*.

Включено:

 •   переліт в обидва боки,
 •   трансфери,
 •   проживання в базових готелях,
 •   харчування за програмою,
 •   юридична консультація з питань оформлення нерухомості та отримання ПНП,
 •   огляд об'єктів нерухомості.

*У вартість туру не входить вартість оформлення візи

Тривалість туру за нерухомістю із зобов'язанням не перевищує 3-х ночей. Умови даного туру поширюються тільки на одну людину!

(Зобов'язання по цьому туру збільшується пропорційно кількості клієнтів)

Вартість додаткового часу перебування розраховується окремо, виходячи з добової вартості перебування в тому чи іншому готелі, а також інших додаткових послуг. Якщо з яких-небудь причин клієнт не вчинив заплановану купівлю, або сумарна вартість придбаних об'єктів нерухомості менше 50 000 євро, то клієнт, перебуваючи у Греції, зобов'язується сплатити представнику компанії суму до фактичної вартості його поїздки (витрати по організації туру).

Клієнт оформлює розписку про прийняття на себе зобов'язань відповідно до умов даного туру.

Якщо Ви прийняли рішення придбати «будинок своєї мрії» в Греції, вартість якого дорівнює або перевищує 50 000 євро, то даний вид туру є для Вас виключно вигідною пропозицією.

ЗАБРОНЮВАТИ ТУР>>>

Відпочинок + огляд нерухомості

Для тих, хто хоче поєднати приємне з корисним, компанія Grekodom Development пропонує забронювати «Безкоштовну консультацію по нерухомості в готелі». Менеджер під'їде до готелю, де проживають клієнти під час свого відпочинку, і більш детально проконсультує з усіх питань, пов'язаних з купівлею нерухомості. Після консультації, в обраний день, буде організовано огляд об'єктів нерухомості.

Такий варіант підходить для тих, хто хоче отримати інформацію про нерухомість, а також відпочити в сонячних країнах Середземномор'я.

Індивідуальні програми турів за нерухомістю

Для наших клієнтів за індивідуальними запитами ми розробляємо спеціальні програми з огляду об'єктів нерухомості. Вартість таких програм варіюється в залежності від обраної авіакомпанії, кількості днів перебування в країні, категорії готелю, кількості учасників поїздки, виду наземного транспорту для трансферу тощо.

За індивідуальним запитам можуть бути розроблені програми огляду нерухомості на вертольоті, а також на яхтах з моря.

Детальну інформацію можна отримати у представників компанії.

Групові тури за нерухомістю

Компанія Grekodom Development пропонує клієнтам групові переглядові тури. Дані тури можуть бути представлені в якості сезонної акції, а також під індивідуальний запит від клієнтів або партнерів.

Особливістю даного туру є огляд обраних заздалегідь об'єктів нерухомості одної цінової категорії в обраному районі Греції або Кіпру. Огляд проходить в складі групового трансферу, кількість учасників варіюється від 10 до 20. Групу супроводжують фахівці компанії Grekodom Development і професійні гіди, які детально інформують про регіон, де оглядаються об'єкти та про процес покупки.

Спеціальні сезонні АКЦІЇ

Регулярно компанія Grekodom Development розробляє для своїх клієнтів спеціальні сезонні пропозиції по турам за нерухомістю (без зобов'язань).

У програму туру включені:

 •   переліт в обидва боки;
 •   індивідуальні трансфери;
 •   проживання в готелях 3-4 зірки;
 •   харчування за програмою готелю;
 •   огляд об'єктів нерухомості;
 •   юридична консультація з питань супроводу;
 •   угоди, отримання ППП (посвідки на постійне проживання).

Зверніть увагу:

 •   вартість турів фіксована*,
 •   міста вильотів за даними турами та регіони перебування обираються на розсуд компанії.

*У вартість туру не входить оформлення візи.

Документи, які необхідно мати із собою (на випадок оформлення нерухомості):

 •   діючий закордонний паспорт;
 •   діюча віза для Греції;
 •   документ, що підтверджує постійне місце проживання покупця (внутрішній паспорт країни, громадянином якої є покупець);
 •   довідка з місця роботи, тобто офіційний документ, що підтверджує основну професійну діяльність покупця, рід якої не має значення (необхідне для   відкриття рахунку в банку).

Підписка на розсилку