Grekodom Таксі

Grekodom Таксі - нова послуга для клієнтів девелоперської компанії

Grekodom Development надає повний спектр послуг в сфері нерухомості, будівництва, девелопменту та комплексного післяпродажного обслуговування об'єктів.

На додаток до пропонованих сервісів Grekodom запустив нову VIP-послугу «Таксі» для своїх клієнтів - власників нерухомості, придбаної через компанію.

Тепер клієнтам компанії доступний швидкий виклик таксі, достатньо лише повідомити заздалегідь про поїздку на електронну пошту  info@grekodom.gr або по телефону +302310.591.431 про своє замовлення.

Причому запит в рамках нового сервісу не тарифікується, клієнт оплачує тільки фактичну вартість поїздки. Ціни на послугу таксі від Grekodom нижче ринкових приблизно на 20%.

Завдяки новому сервісу клієнти компанії можуть оперативно здійснювати необхідні поїздки за прийнятними цінами і не хвилюючись про мовний бар'єр. Також за допомогою цього сервісу можна замовити таксі в аеропорт Салонік і з нього в будь-яку точку Греції.

Комплекс сервісних послуг Grekodom гарантує клієнтам компанії безтурботне проведення часу в Греції і повну підтримку з боку наших професійних співробітників. Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені в тому, що вам будуть надані послуги вищої якості, а результатом поїздки стане не тільки укладення вигідної угоди з нерухомістю, а й незабутні спогади про подорож!

Підписка на розсилку