Інвестиції в нерухомість Греції 2024 | комерційна інвестиція в житлову нерухомість

Компанія Grekodom Development більше 13 років успішно працює на інвестиційному ринку Греції, пропонуючи клієнтам весь асортимент існуючих на даний момент у цій країні девелоперських послуг. У числі інвестиційних проектів компанії, що приносить власнику нерухомості гарантований стабільний прибуток, передовсім варто відмітити інвестиції в готельний бізнес, купівлю готового бізнесу, комерційних приміщень і квартир з метою подальшого перепродажу або здачі в оренду.

Греція - це, в першу чергу, неповторне море кольору лазурі і пляжі з золотими пісками, нагороджені «Блакитними прапорами» ЄС за чистоту та безпеку, тому цілком логічним є підвіщений інтерес інвесторів до купівлі та будівництва нерухомості в прибережній зоні та неподалік від популярних для відпочинку селищ.

Інвестиції в нерухомість Греції - один із найбільш прибуткових способів вкладення коштів. Передовсім, мова йде про курортну нерухомість, розташовану на півострові Халкідіки і численних островах Греції.

Пропонуємо вам участь в інвестиційних проектах різних масштабів і тривалості інвестиційного періоду. Розробка кожного інвестиційного проекту базується на детальному аналізі ринку, а також досвіді наших партнерів з реалізації великих інвестиційних проектів у Греції.

Кріаріці

Кріаріці - це унікальний проект від Grekodom Development, розташований на екологічно чистому березі півострова Сітонія, в мальовничій місцевості. Кожна земельна ділянка в Кріаріці має точну площу в 500 кв.м і дозвіл на будівництво головного будинку площею 120 кв.м. Покупка нерухомості в Кріаріці - це вигідне і надійне вкладення коштів. 

Детальніше познайомитися з проектом можна на офіційному сайті: http://kriaritsi.com

ПРОПОЗИЦІЇ

 

Готельний бізнес

Приклад інвестицій у готельний бізнес - найбільш показовий. Зростання рентабельності курортної нерухомості забезпечений у цій країні на багато років вперед, а динаміка ціноутворення дозволяє витягти істотну вигоду з майна вже через рік після покупки. Втім, перепродаж об'єкта не найвигідніший спосіб вкладення коштів.

Інвестиційні проекти Grekodom Development у готельну нерухомість мають перевагу – компанія входить до складу великого в Греції туристичного холдингу Mouzenidis Group, під управлінням якого перебуває власна готельна мережа Bomo Hotels. Що дозволяє клієнту передати свій дороговартісний актив під професіональне управління, гарантовано отримати високий прибуток, а також власний досвід з управління об'єктом нерухомості під широко відомим у Греції готельним брендом.

ПРОПОЗИЦІЇ 

 

Готовий бізнес

Компанія Grekodom Development має багатющий досвід і по інвестиційних операціях купівлі готового бізнесу в Греції. Успішність інвестицій даної категорії забезпечується широким спектром додаткових послуг: юридичний супровід, пов'язаний із реєстрацією, перереєстрацією, ліквідацією юридичних осіб, консалтинг, аудит, оцінка бізнесу, брокерські послуги.

Клієнт Grekodom Development купує готовий бізнес тільки після всебічного аналітичного пропрацювання та експертної оцінки: ми оцінюємо достовірність надаваних власниками відомостей про справжню вартість об'єктів і отриманого прибутку, надаємо клієнту повну інформацію (розташування, кількість підрозділів, основні фонди та інші активи, ділова репутація тощо).

ПРОПОЗИЦІЇ

Комерційна та житлова нерухомість

У число найбільш вигідних інвестиційних проектів Grekodom Development входить також покупка комерційних приміщень і житлової нерухомості з метою подальшого перепродажу або здачі в оренду. Компанія має в своєму розпорядженні широким асортиментом пропозицій даної категорії - від новобудов у першому будівельному фонді до приміщень, які потребують капітального ремонту або реконструкції.

ПРОПОЗИЦІЇ

  

Запрошуємо інвесторів, забудовників та інші зацікавлені організації для спільної роботи в сфері інвестування в грецьку нерухомість.

Підписка на розсилку