3D моделювання та візуалізація

Розвиток сучасних технологій дозволив зробити процес проектування будівельних об'єктів менш дорогим і більш швидким. Але навіть дуже точне креслення не дає можливість уявити те, що Ви побачите під час демонстрації майбутньої будівлі на екрані з використанням тривимірної графіки.

Для того, щоб зрозуміти, наскільки відповідає Вашим вимогам і уявленням розроблений для Вас архітектурний проект, об'єкт необхідно побачити ще до початку втілення. Комп'ютерна 3D візуалізація дозволяє підвищити якість і точність представлення попередніх моделей проекту, Ви зможете ретельно переглянути об'єкт і дати йому об'єктивну оцінку. Це допоможе не допустити можливих помилок і недоліків - тривимірну модель виправити набагато легше, ніж вже побудований будинок.

Професійно виконана модель гарантує якість і ефективну реалізацію проекту будинку. Новітні графічні програми дозволять змоделювати ваше майбутнє житло в найдрібніших подробицях, дозволяючи врахувати особливості будівельних матеріалів і індивідуальність проекту.

3D модель будинку розробляється після остаточного узгодження ескізу проекту, за реальними висотним позначкам, узятим з топографічного плану, будується рельєф, оформляється генеральний план ділянки з урахуванням вертикального планування. На цьому етапі можна розглянути будинок з абсолютно будь-якого ракурсу без обмежень і отримати повноцінне враження про архітектуру. Далі приступаємо до кінцевої візуалізації: накладаються текстури, розставляються об'єкти світла, рослинність, предмети екстер'єру, фігури людей, транспорт і тд. За допомогою 3D графіки можна побачити, як виглядатиме певний матеріал або предмет в інтер'єрі або екстер'єрі, і оцінити всі плюси і мінуси до початку будівництва або ремонту. Майбутня споруда постає перед замовником з усіх боків і ракурсів, кожна його деталь можна розглянути під будь-яким кутом, побачити все зсередини і зовні при денному і нічному освітленні.

За допомогою безмежних можливостей новітніх програм 3D візуалізації ми створюємо не тільки якісні і реалістичні зображення Вашого майбутнього будинку, а й відеоролики з ефектом анімації, звуками, різними погодними умовами і різним стилем максимально детальної і ефектною подачі.

Підписка на розсилку