Переваги компанії Grekodom

Компанія Grekodom Development є структурним підрозділом грецької холдингу Mouzenidis Group, до складу якого входять туроператор Музенідіс Тревел, авіакомпанія Ellinair, готель Potidea Palace Bomo Club 4 * +, компанія з вантажних авіаперевезень CSR Air Service, паломницький центр Solun, інформаційний портал Grekomania.ru та ряд інших підприємств.

Grekodom Development - провідний гравець ринку житлової та комерційної нерухомості Греції, а також одна з найнадійніших, динамічно розвинутих і перспективних компаній. Основний напрямок діяльності підприємства зосереджено на комплексній реалізації будівельних та інвестиційних проектів, а також угод у сфері нерухомості, включаючи їх повний юридичний супровід.

Наші переваги:

  • Обширна інформаційна база

Ми володіємо найбільшою базою об'єктів: земельних ділянок; існуючих об'єктів, незавершеного будівництва, нового будівництва (квартири, котеджі, таунхауси, вілли); економ-класу, елітної та комерційної нерухомості. Ми швидко реагуємо на всі зміни ринку, постійно поповнюючи базу.

  • Професіоналізм співробітників

Російськомовний персонал компанії різного профілю, представлений висококласними фахівцями з багаторічним досвідом роботи, допоможе вибрати або побудувати будинок вашої мрії безкоштовно проконсультує по будь-яких питань.

  • Повний супровід

Наша компанія надає повний консультативний та юридичний супровід, починаючи з етапу вибору нерухомості та закінчуючи оформленням прав власності та передачею ключів. Крім того, ми забезпечуємо післяпродажне обслуговування об'єктів нерухомості.

  • Широкий спектр послуг

Ми допоможемо успішно керувати вашою нерухомістю і створити затишок в домі, забезпечити вашу безпеку та комфорт. Нами пропонуються послуги по здачі житла в оренду, цілодобової охорони, догляду за територією, ландшафтному дизайну.

  • Ознайомчі тури

Grekodom Development пропонує одноденні та п'ятиденні тури для знайомства з представленою в Греції нерухомістю.

  • Система знижок

Нашим клієнтам надається 5% знижка на авіаквитки та оренду автомобілів. Щотижня нашим холдингом здійснюється понад 100 прямих рейсів із 35 міст РФ, СНД і Європи в Салоніки, Афіни, на п-ів Пелопоннес, острова Крит, Родос, Корфу, Закінф та в інші аеропорти Греції.

  • VIP обслуговування

Компанія пропонує VIP-послуги: VIP-сервіс в аеропорту (індивідуальна реєстрація, відвідування зони відпочинку представницького класу, замовлення приватного літака, вертольота або лімузина); індивідуальний трансфер на комфортабельних автомобілях; оренда яхт, послуги російськомовних гідів, перекладачів, супроводжуючих.

  • Інвестиції

Ми допоможемо грамотно інвестувати ваші кошти на будь-якому етапі бізнес-проекту та втілити будь-яку ваш задум в реальність.

  • ППП

Наша компанія надає допомогу в отриманні посвідки на проживання в Греції в найкоротші терміни.

Grekodom Development - надійний партнер для співробітництва на ринку нерухомості Греції. Основне завдання всіх компаній Mouzenidis Group - зробити ваше знайомство з Грецією незабутнім і чудовим! Купівля або будівництво будинку на березі Егейського моря стане гідним його продовженням.

Підписка на розсилку