Проектування в Греції

Проектування житлових і громадських приміщень - стартовий етап, що передує початок будівництва, це складний і трудомісткий процес, що вимагає висококласних знань і умінь від фахівців, що здійснюють його. Тільки при наявності архітектурно-будівельного проекту, можливо початок безпосереднього зведення об'єкта або значне

Grekodom Development надає послуги з проектування як житлових будинків, так і нежитлових комплексів. Проектування житлових об'єктів - багатосторонній процес, що включає підготовку архітектурно-будівельного проекту, проектування систем опалення, електро- та водопостачання, водовідведення, систем кондиціонування і вентиляції.
Проектування і будівництво здійснюється в повній відповідності з нормами і правилами, що дозволяють подальше введення будівель в експлуатацію.

Тільки з повним детальним проектом документації житлового або нежитлового об'єкта, починаючи від архітектурного макета і завершуючи проектним планом систем забезпечення функціонування будівлі, можна приступати до будівництва.

Проектування будівельного об'єкта передбачає обов'язкову наявність двох компонентів: ескізного і робочого проекту. Перший включає документи для обговорення і узгодження ідей c архітектором, а робочий проект є основою будівельної компанії і є втіленням всіх погоджень і змін, зроблених на етапі обговорення ескізного проекту. Так чи інакше, наявність проекту гарантує розуміння і втілення в повній мірі Ваших ідей і задумів архітекторами.

Створюючи 3х мірні моделі будинку на місцевості, фасадні рішення в чотирьох площинах, архітектор враховує можливі та необхідні вимоги і стандарти до посадки будинку, використовуваних матеріалів, інженерних мереж, вентиляції і т.д. Потім, після отримання дозволу на будівництво, розраховується тип фундаменту згідно геології ділянки, розрахунок стін і перекриттів, покрівельних конструкцій. Результатом цієї роботи стане професійно оформлений проект Вашої мрії - будинки в країні богів і міфічних героїв.

 

Етапи проектування   

З метою отримання більш якісного результату, який буде повністю відповідати побажанням замовника, складання архітектурного проекту відбувається поетапно:

Розробка та узгодження з замовником архітектурної концепції будівлі.

На цьому моменті обумовлюються побажання клієнта і принципові рішення проекту, обговорюються розмір і площа будинку, склад приміщень, створюється схема функціонального зонування будівлі.

Створення ескізного проекту

Під «ескізом» ми маємо на увазі зовсім не попередні начерки «від руки». Розробляються варіанти планувальних рішень, створюються креслення планів, фасадів і розрізів з урахуванням всіх розмірів, вираховуються площі. З одного боку, це етап «народження» архітектурної задумки майбутнього будинку, з іншого - частково розроблений архітектурний розділ, який вже опрацьовується детально до повноцінного архітектурно-будівельного проекту.

На цьому етапі також здійснюється прив'язка об'єкта до місцевості, створюється планування генерального плану ділянки.

Розробка проектної та робочої документації

Оформляються архітектурний розділ проекту, конструктивні креслення (фундамент, перекриття, кроквяна система і тд), проекти з інженерних систем.

На цьому етапі творчість поступається місцем раціональності: важливо, щоб всі застосовані в проекті рішення були оптимальними з точки зору затрат на будівництво і, в той же час, враховували наявні сучасні технології та матеріали.

  • Узгодження проекту в наглядових органах
  • Отримання дозволу на будівництво в Греції
  • Авторський і технічний нагляд

Потрібно для максимального зниження ризиків під час будівництва і виключення можливості прийняття неправильних рішень на етапі проектування будівель.

Підписка на розсилку