Готовий бізнес. Аттика

Придбати бізнес в Греції –це не тільки вигідно, але й надзвичайно просто. Компанія Grekodom Development - ваш професійний провідник у світі нерухомості в Греції, який дозволить вам зробити прибуткову інвестицію. Крім природних і морських багатств, а також найціннішої археологічної спадщини, якими Греція славиться у всьому світі, ця країна в останні кілька років стала дуже приваблива для іноземних інвесторів.

Держава, в непростій для неї ситуації, ставить своїм пріоритетом підтримку інвестицій з-за кордону, виділяючи численні дотації і підтримуючи іноземні вкладення. Більше того, низька вартість бізнес-об"єктів і їх широкий вибір дозволяє вкласти кошти в найрізноманітніші галузі: готельний бізнес, виробництво оливкової олії та інших натуральних продуктів, фермерство и виноробство, і багато іншого. Інвестувавши невелику кількість коштів, ви зможете стати власником власного підприємства, що приносить стабільний і високий дохід.

Одним з найбільш сприятливих регіонів для бізнес-інвестицій є чудова Аттика зі столицею в місті Афіни. Цей шматочок прекрасної Греції поєднує в собі як чудові морські курорти, так і багату історичну спадщину, а його головне місто - блискуча столиця Греції Афіни - являє собою центр тяжіння туристів з усіх куточків земної кулі, які мріють своїми очима побачити унікальні пам'ятники античної культури та архітектури, які зберегли свій колишній вигляд незважаючи на минулі тисячоліття.

Компанія Grekodom Development зібрала для вас унікальні бізнес-пропозиції, які стануть прекрасним початком для вашої майбутньої справи. Для вас - професійні консультації, надання вичерпної інформації по вподобаними вами об'єктам, організація спеціалізованих поїздок, в ході яких ви зможете ближче познайомитися з самим регіоном Аттіка і з його бізнес-об'єктами, а також підтримка і повний юридичний супровід на всіх етапах здійснення угоди.

Всі можливості Греції з Grekodom Development!

 

 

 

Підписка на розсилку