Готовий бізнес. Сітонія

Саме зараз придбати бізнес в Греції представляється найбільш вигідним у зв'язку зі значним зниженням цін і появи на ринку широкого вибору бізнес-об'єктів для покупки, що дозволяє здійснити прибуткову інвестицію та, можливо, спробувати себя в новій справі.

Так, сьогодні крім широкого вибору таких об'єктів, як магазини, ресторани та кафе, ви також маєте можливість стати власником власного виробництва (наприклад, оливкової олії) або завода

Найбільш прибуткова область для ведення бізнесу в Греції  - це, безумовно, туризм. Країна щорічно займає лідируючі позиції в рейтингах найбільш відвідуваних туристичних напрямків і приваблює туристів не тільки в літній сезон, але і в зимовий період завдяки набуваючим все більшу популярність гірськолижним курортам. А численні археологічні пам'ятники роблять подорожі по Греції привабливими навесні і восени. Все це дозволяє вести успішний бізнес в незалежності від пори року.

Одним з найпопулярніших курортів в Греції є п-ів Халкідіки. Вдале місце розташування в 20 км від міжнародного аеропорту м. Салоніки і чудова природа цього місця роблять півострів улюбленим курортом для відпочинку як самих греків, так і туристів зі всього світу. Халкідіки за формою нагадують тризуб бога морів Посейдона і складаються з трьох невеликих півострів, які на 120 км вдаються до блакитних вод Егейського моря, - Кассандри, Сітонії та Афона, кожен з яких володіє унікальною своєрідністю і своєю інфраструктурою здатний підкорити гостей різного віку.

Компанія Grekodom Development пропонує вам весь спектр послуг з купівлі бізнесу в Греції: консультації з підбору бізнес-об'єктів, спеціалізовані тури, що дозволяють познайомитися як з регіонами Греції, так і з пропонованими об'єктами, юридичний супровід угоди, складання бізнес-плану, управління нерухомістю, здавання в оренду.

Підписка на розсилку