Придбання судна, яхти

Сонячна Греція приваблива для відпочивальників не тільки історичною і культурною спадщиною, але й для захопливого яхтинга — це один з найбільш цікавих європейських напрямків.

   

На сході Греція омивається Егейським морем, на заході - Іонічним, на півдні - Середземним і Критським. Егейське море відрізняється мальовничими бухтами незаселених островів, де можна сховатися від цивілізації. Острови Іонічного моря, що потопають у зелені, привертають до більш спокійного відпочинку. Знявши яхту в оренду або придбавши у власність, Ви можете вибрати власний шлях подорожі, прокладати найрізноманітніші маршрути.

Кожен острів, який Ви вирішите відвідати, обов'язково здивує Вас своєю унікальною красою та самобутністю. Якщо Ви вирішите зупинитися на відпочинок на одному з островів, будете приємно здивовані гостинністю і привітністю місцевих жителів, які з радістю Вам розкажуть історію острова, яка, цілком можливо, буде вже Вам знайома зі шкільних уроків міфології Стародавньої Греції.

,

Греція, заповнена сонцем 300 днів на рік, має сприятливий середземноморський клімат. Улітку вірогідність шторма невелика, однак, можуть трапитися сильні вітри. Велика кількість гористих островів обумовлює часту зміну вітру.

Багато хто уявляє відпочинок на яхті недоступним задоволенням, тоді як фрахтування судна для компанії друзів обійдеться не дорожче проживання в готелі. Вільне ковзання під вітрилом або підкорення морських просторів на моторній яхті - вам вибирати, ціна питання майже однакова, при цьому завжди можна пройти короткий курс навчання.

Покупка яхти в Греції

Процес вибору та покупки яхти є складним кроком і вимагає підготовки. Фахівці компанії Grekodom Development допоможуть Вам зорієнтуватися серед величезної кількості катерів і яхт, представлених на ринку, провести переговори з продавцем, підписати контракт, застрахувати яхту і знайти для неї стоянку.

Процес купівлі-продажу яхти потребує представлення деяких документів і здійснення передбачених дій.

Вона повинна бути зареєстрована в спеціальних судових реєстрах компетентного портового управління, в залежності від розміру:

  • судовому реєстрі малогабаритних суден довжиною до 12 метрів;
  • судовому реєстрі великогабаритних суден більше 12 метрівгистре крупногабаритных суден более 12 метров.

Яхти, також, розрізняються за своїм призначенням на любительські (Зразки Документів) або професіональні (Зразки Документів).

По цій категорії власник судна зобов'язується отримати особливий дозвіл на експлуатацію.

* У випадках, коли власник є іноземцем, необхідною умовою для отримання цього дозволу є реєстрація початку підприємницької діяльності під конкретним кодом.

Таким чином у залежності від типу судна і мети, для якої воно призначене, після його купівлі (яка підтверджується приватною угодою) мають бути дотримані певні процедури.

Терміни остаточного рішення або здійснення всіх процедур по справі в той же день (у пік сезону – п'ять робочих днів з дати подачі всіх документів).

* Вищевикладена документація і передумови дійсні для детальної заяви в будь-яку портову службу.

З приводу придбання яхти звертайтеся до представника компанії в центральному офісі агентства в м.Салоніки: тел +30 2310 591431, e-mail: info@grekodom.gr.

Підписка на розсилку