Інструкція з встановлення фрейма

Шановні колеги! Отже, Ви підписали договір про співпрацю з нашою компанією, тепер у Вас є посилання для установки фрейма. Будь ласка, перейдіть за цим посиланням і увійдіть в систему, натиснувши кнопку «Вход».

 

У вікні яке з'явиться заповніть поля «Имя пользователя» і «Пароль», скопіювавши їх з електронного листа отриманого від  нас. Натисніть «Вход».

 

Отже, Ви увійшли у систему створення фрейму. Тепер Ви можете налаштувати його для оптимального розміщення на сайті Вашої компанії. Для цього на сторінці, що з'явилася натисніть на посилання Grekodom Frame Account Manager.

 

Ви перейшли на сторінку налаштувань. Зверніть увагу, що поля "Агенства", "Город", "Email" вже заповнені і не змінюються. У Вашому розпорядженні налаштування довжини фрейму (рекомендується виставляти 600-900), висоти і фонового кольору. Ці параметри залежать від стилю Вашого сайту і згодом можуть коригуватися.

Далі натискаємо кнопку "Сгенерировать", потім "Сохранить".

Наступний крок: копіюємо посилання на фрейм. Це посилання несе в собі інформацію про фрейм на Вашому сайті і вставляється в html-код призначеної сторінки.

 

На сайті фрейм пошуку нерухомості виглядає так:

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що якщо у Вас на сайті ще немає сторінки «Нерухомість в Греції», то її потрібно створити і тільки тоді вставити згенероване посилання на фрейм в html-представлення цієї сторінки.

Тепер можна посилатися на розділ (сторінку) «Нерухомість в Греції» з банера-картинки або меню сайту.

На цьому установка нашого фрейму завершена. Бажаємо успіху у використанні цього інструменту для роботи з Вашими клієнтами! При виникненні питань, звертайтеся до нас, і ми із задоволенням Вам допоможемо.

Підписка на розсилку