Інвесторам

Інвестиції в нерухомість - один з найбільш прибуткових способів вкладення коштів. Перш за все, мова йде про курортну нерухомість, розташовану на півострові Халкідіки та островах. Греція- це, в першу чергу, неповторне море кольору блакиті та пляжі з золотими пісками, тому особливий інтерес викликає нерухомість в прибережній зоні та недалеко від популярних для відпочинку селищ.

Пропонуємо Вам участь в інвестиційних проектах різних масштабів та періоду реалізації. Розробка кожного інвестиційного проекту грунтується на детальному аналізі ринку, досвіді наших партнерів по реалізації великих інвестиційних проектів в Греції.

Основні етапи інвестицій:

  • Проведення маркетингових досліджень ринку нерухомості
  • Купівля земельної ділянки (купівля ділянки землі з правом будівництва на ньому даного проекту)
  • Розробка всієї проектної документації з прив'язкою до ділянки землі та комунікацій. Узгодження проекту в місцевих органах влади. Отримання дозволу на будівництво.
  • Будівництво "нульового циклу"
  • Будівництво та оздоблення будинку
  • Благоустрій прилеглої території. Усунення зауважень по будинку.

До позитивних сторін інвестицій на стадії будівництва відносяться:

невисокі ціни, розстрочка платежу (у більшості проектів, продаж яких ведеться за принципом off-plan, передбачена поетапна оплата), підвищення вартості об'єкта в процесі будівництва. При цьому покупці, які уклали договори на початкових етапах будівництва, платять менше, ніж більш пізні покупці, їх прибуток може скласти до 20%. Розташування на першій лінії від моря або нічим не обмежений чи загороджений вид на море - це гарантія майбутнього купівельного попиту.

Запрошуємо інвесторів, забудовників та інші зацікавлені організації для спільного освоєння та забудови земельних ділянок.

Підписка на розсилку