Котедж. Афон

Покупка нерухомості завжди була і, напевно, буде залишатися одним з найбільш вигідних видів інвестицій. Сьогодні у світі багато країн, що представляють у цьому плані досить серйозний інтерес. До них відноситься і Греція. На її користь говорять безліч факторів, головний з яких - її природні переваги: прекрасні узбережжя, яскраве сонце і кристально чисте море. Тому охочих купити житло в Греції, особливо серед українців, завжди було багато. Але якщо ще кілька років тому дозволити собі це могли не дуже багато людей, то сьогодні придбати коттедж на узбережжі Греції доволі легко, благо ціни на нерухомість у країні через економічну ситуацію серйозно знизилися.

Тим, хто зважився на цей крок, компанія Grekodom Development пропонує досить широкий і різноманітний вибір котеджей на півострові Халкідіки. У реєстрі компанії котеджі, побудовані як у традиційному для регіону архітектурному стилі, так і в сучасному, великі і не дуже, на будь-який смак і гаманець. Ви можете вибрати підходящий для себе будинок на Афоні, третьому «пальці» півострова, де знаходиться унікальна чернеча держава Святий Афон, і милуватися видом на Святу гору. Афон - найкрасивіший, густо порослий лісами, таємничий і екзотичний з трьох півостровів Халкідіків. Його історія нерозривно пов'язана з міфами стародавньої Греції. Та й саму назву півострів отримав по імені одного з міфічних героїв - гіганта Афона. Придбавши котедж саме тут, ви зможете насолоджуватися купанням у найчистішій воді заток Іеріссос і Сінгітікос та відпочивати на їх чудесних піщаних організованих пляжах. Якщо ви прихильник середземноморської кухні, у вас буде прекрасна можливість стати учасником відомого гастрономічного фестивалю Mount Athos Area Kouzina, слава якого давно вийшла не тільки за межі Халкідіків, але й Греції та дізнатися секрети самої здорової у світі середземноморської дієти. На Афоні, втім, як і на інших «пальцях» Халкідіків, наприклад, Сітонії, є чим зайнятися не тільки під час «туристичного сезону». Регіон багатий історичними та археологічними пам'ятками. «Арістотелівські симпозіуми» в гаю Алсос в стародавній Стагірі, батьківщині Аристотеля, парк, де можна побачити винаходи великого філософа і математика, різні фестивалі та заходи, які проводяться у Халкідіках майже весь рік, не дозволять вам нудьгувати. Ну а якщо це все-таки трапиться, у вас завжди є прекрасна можливість з'їздити у місто Салоніки, куди регулярно ходять міжміські рейсові автобуси.

Grekodom Development, компанія з великим досвідом у сфері нерухомості, надасть вам всі необхідні для придбання котеджу у Халкідіках, послуги. Вам залишається лише прийняти рішення!

 

Підписка на розсилку