Коттедж. Аттика

Придбання власного котеджа в Греції дозволить вам купити власний шматочок теплого грецького сонця, найчистішого моря і чудової природи. Котедж – це вигідне придбання, відмінна інвестиція і прекрасна можливість насолоджуватися прекрасними грецькими краєвидами цілий рік. Найчистіших повітря, середземноморська природа, корисна гастрономія, бездоганна екологія і, звичайно ж, різноманітність розваг на будь-який смак дозволять вам проводити комфортний і насичений відпочинок.

 

Власний котедж на чарівному березі Аттикі стане для вас оазою спокою, а чарівні пейзажі і нескінченна морська гладь дозволять насолоджуватися кожною хвилиною проведеної тут. Аттіка - один з прекрасних регіонів Греції, розташований в безпосередній близькості від головного міста країни - величних Афін. Тут змішалися найдавніша історія, що йде корінням у глибину тисячоліть, чарівність колоритного району Плака, де іграшкові білосніжні будиночки точно виросли з скелі, безліч прекрасних ресторанів, які вразять вас не тільки бездоганною кухнею, а й запаморочливим видом на головну пам'ятку Афін - легендарний Парфенон, гордо воспаривший над усім містом.

Придбавши котедж в Аттиці, ви отримуєте можливість не тільки насолоджуватися аквамариновим Егейським морем, але і регулярно відвідувати блискучу столицю, познайомитися з її багатотисячолітніми пам'ятниками, ближче пізнати історію міста, яке подарував всьому людству демократію, філософію, науку і мистецтво.

Компанія Grekodom Development - ваш провідник у світі нерухомості Греції. Наші досвідчені співробітники нададуть вам професійну підтримку на всіх етапах підбору і придбання нерухомості. Для вас - ознайомчі тури за нерухомістю, повний юридичний супровід угоди, допомога в отримання ВНЖ для вас та членів вашої родини, обробка «під ключ», а також управління нерухомістю в період вашого від'їзду.

Відкрийте для себе Грецію з Grekodom Development!

Підписка на розсилку