Коттедж. Салоніки

Купити котедж за кордоном - мрія кожної сучасної людини! Тим більше, якщо котедж знаходиться в середземноморській країні, де зима м'яка, з температурою, яка коливається від +5 до15 градусів, а влітку - від 30до 40 градусів. Мова йде про прекрасну сонячну Грецію, країні з древньою історією, античними архітектурними пам'ятками, батьківщині філософії та природничих наук. Майже вся територія країни омивається морями з прекрасними піщаними пляжами. Кожен шматочок землі тут просочений історією і духовністю. Купуючи котедж в Греції і проводячи тут кілька місяців у році, мимоволі стаєш єдиним цілим з місцевими жителями.

В основному, популярно придбання котеджу за кордоном для відпочинку в літні місяці або отримання доходу від його оренди. Нова тенденція серед іноземців - це купити котедж для постійного проживання і поєднання відпочинку з розвиненою міською інфраструктурою. Котедж в Салоніках поєднує все перераховане вище. Після придбання котеджу можна отримати посвідку на проживання, зарахувати дітей в школу або університет, як у державні безкоштовні навчальні заклади, так і в елітні приватні коледжі.

Чому саме котедж, а не квартира в місті? Котедж створює відчуття відокремленості, затишку, незалежності від сусідів, автономності власній території. З ранньої весни до пізньої осені можна трапезувати в своєму власному дворику, паркувати машину на своїй території. Дітлахи, особливо маленького віку, можуть гратися в саду в той час, коли господиня котеджу готує смачні середземноморські страви на кухні. Можна влаштовувати барбекю-вечірки з друзями: адже греки люблять розважатися і веселитися в дружній компанії знайомих і сусідів. Крім того, ділянка дає можливість вирощувати свою зелень, овочі, спорудити виноградну альтанку і робити вино власного виготовлення щороку. Майже у кожного котеджу в місті є підвальні приміщення, які придатні для зберігання продуктів і вин.

Друга столиця Греції, як греки зазвичай називають Салоніки, має розвинене повідомлення з різними курортами країни, всього в 7 км знаходиться передмістя з широкою довгою набережною, п-ів Халкідіки також поблизу - в 50 км, Олімпійська рів'єра - в 70 км, термальні джерела - в 100 км.

Купити котедж в Салоніках - вигідна пропозиція для всієї родини і хороша інвестиція, так як з придбанням котеджу земельну ділянку, на якій він розташований, також переходить у вашу власність.

Підписка на розсилку