Квартира. Кассандра

Півострів Кассандра знаходиться поруч з Салоніками, що робить його ще більш привабливим для туристів. Кристальне небувалої краси море блакитного кольору, нескінченні пляжі, нічне життя, безліч різних розважальних заходів, барів або ресторанчиків, гарантують Вам незабутнє проведення часу. Щороку, починаючи з 1993 року, в амфітеатрі району Сівірі проводиться фестиваль, який є головною культурною подією не лише міста, а й півострова Халкідіки в цілому.

Напевно, кожному з нас хотілося б жити в країні, в якій практично цілий рік світить сонце, в якій вдень і вночі постійно прогулюються люди, і вирує життя. Ще пару років тому, це здавалося недосяжною мрією. Але, як відомо, мрії збуваються, і сьогодні у Вас є можливість придбати квартиру Вашої мрії на березі біля моря і стати тим самим, частинкою казкової Греції. 

Квартири з однією або двому спальняими користуються особливим попитом, купити їх не так дорого, а відпочивати можна приїжджати в будь-який час, є можливість оформити посвідку на проживання, плюс отримувати дохід від здачі в оренду.

 

Особливої уваги заслуговує знаменитий грецький балкон: що може бути краще, ніж сидіти на своєму балконі вранці, слухати щебетання птахів і насолоджуватися панорамою блакитного моря. А такий вид у більшості квартир на півострові Кассандра.

 

Що ще потрібно для повного щастя? Як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, так що ласкаво просимо в країну Богів!

 

Підписка на розсилку