Нерухомість у Ларнаці

Один з найбільш спокійних курортів острова  з розміреною і домашньою, при цьому з діловою та респектабельною атмосферою. Привабливий багато в чому для відпочинку сімей із дітьми, для пар, для гостей поважного віку: тут є все для максимального релаксу і сервіси, необхідні кожному.

Найвідоміший пляж Ларнаки – Макензі – дуже зручний для сімейного відпочинку: білий чистий пісок і невелика глибина біля берега робить цей пляж безпечним для дитячого відпочинку.

Візитною карткою Ларнаки, безсумнівно, слугує обсаджена пальмами набережна Фіникудес, звідки відкривається чудовий вид на бухту з пришвартованими в ній яхтами. Це улюблене місце відпочинку і прогулянок, що дає величезне задоволення місцевим жителям і туристам, тут можна посидіти в затишному маленькому ресторанчику, барі або таверні, насолоджуючись морським пейзажем.

Для сімейної оренди особливим попитом користуються вілли: цей варіант комфортніше і усамітненіше готельних комплексів, при цьому вартість проживання при розміщенні сім'ї або групи друзів виходить цілком економічною. Варто відзначити, що ціни на оренду нерухомості в Ларнаці найдемократичніші на острові. Багато відпочивальників уже знають цей позитивний момент, і з сезону в сезон вибирають курорт для проживання під час відпустки або для довгострокової оренди.

Вибір кіпріотів і гостей острова

Курорт популярний не тільки у гостей острова, яких, до речі, тут не дуже багато: місто, розташоване неподалік від міжнародного аеропорту, в той же час як курортний центр досить спокійний і небагатолюдний. Із цієї ж причини в Ларнаці люблять відпочивати і самі кіпріоти. 

Ларнака цікава не тільки як місто, куди зручно дістатися літаком. Тут активно розвивається яхтовий туризм: цей фактор теж привабливий для власників нерухомості і потенційних інвесторів. 

Сьогодні купівля квартири або вілли в Ларнаці  перспективне рішення і для сімей, які вибирають середземноморський відпочинок або які планують жити на острові цілий рік, і для тих, хто думає про стабільний дохід від вкладень у нерухомість. 

Туристи вибирають апартаменти

Як і в інших регіонах Кіпру, в Ларнаці зростає попит на оренду апартаментів, що є чудовою альтернативою відпочинку в готелях. Багато власників нерухомості вдало поєднують власний відпочинок і отримання доходу від оренди: частину року проживають самостійно в придбаних квартирі або будинку, на частину року передають управління своєю нерухомістю ріелторській компанії, яка доглядає за житлом і підшукує орендарів. Сьогодні в Ларнаці можна знайти розміщення на будь-який смак і фінансові можливості: доступні апартаменти, престижні таунхауси, просторі вілли або затишні бунгало.

У чому переваги купівлі нерухомості та життя в Ларнаці?

  • Авіасполучення – більшість рейсів прибувають в аеропорт Ларнаки
  • Великий порт у місті зручний для морських мандрівок і ділових зустрічей
  • Чудова інфраструктура – соціальні умови, транспорт, високий рівень життя
  • Динамічний ринок нерухомості – придбати квартиру або будинок можна в будь-який сезон, об'єкти можна винайняти або здати в оренду цілий рік
  • Вибір підходящого району міста для купівлі нерухомості або сезонної оренди
  • Зручний доступ до багатьох міських, історичних об'єктів і пам'яток (Пальмовий променад для прогулянок, церква Святого Лазаря, вітряки, солоне озеро Аліки з фламінго)
  • Різноманітні види дозвілля для відпочивальників і мешканців будь-якого віку
  • Комфортна берегова лінія – широка пляжна смуга, чисте, безпечне, спокійне море.

Підписка на розсилку