Нерухомість у Лімасолі

На південному узбережжі Кіпру, де розташований Лімасол, курортне життя триває практично цілий рік. І якщо в спекотний сезон тут панує пляжна метушня і готелі наповнені відпочивальниками, то в інші сезони в цьому теплому приморському місті продовжують свій відпочинок власники курортної нерухомості.

Курорт, привабливий цілий рік

Насолоджуватися середземноморським кліматом і життям в європейському стилі можна незалежно від календарного місяця: Лімасол вміє відпочивати як активно, в нічних клубах, збираючи шанувальників тусовок і курортних веселощів з дегустаціями чудових кіпрських вин, так і вміє приймати гостей, налаштованих на розмірене проведення часу. Сюди часто приїжджають усією сім'єю: для канікул із дітьми на курорті також створені відмінні умови, діють луна-парк, три аквапарки, єдиний на Кіпрі зоологічний сад у парку атракціонів. Цьому курорту надають перевагу і ті, хто поєднує відпочинок і роботу: атмосфера сприяє відмінному релаксу і управлінням справами, перебуваючи при цьому в комфортних приморських умовах. В останні роки Лімасол став одним з найбільш «російськомовних» курортів острова, тому відпочинок і проживання тут досить зручні з точки зору мовної зрозумілості.

Лімасол - прекрасне місце для шопінгу. Тут відбуваються такі популярні свята як кіпрський карнавал і винний фестиваль. Реалізуються великі інфраструктурні проекти, наприклад, будівництво однієї з найбільших на Середземномор'ї пристаней для яхт (на 600 яхт, включаючи 70 мегаяхт). Тут є багато англійських шкіл, є вищі навчальні заклади. На схід від Лімассола знаходяться пагорби з прекрасними видами на місто і море. На пагорбах розташовані престижні найближчі передмістя міста - Калогірі, Агіос Тіхонас, Гермасойя, Агіос Афанасіос, Айя Філа і інші.

Інвестиції в об'єкти нерухомості

Крім туристичного інтересу, Лімасол привабливий і для інвестицій у нерухомість. Практично безперервний сезон гарантує власникам квартир і вілл постійний попит у туристів, багато з яких надають перевагу на курорті саме самостійному відпочинку не на готельної території, а в затишних апартаментах, по-домашньому. Високий попит на розміщення в приватних апартаментах гарантує і високу окупність об'єктів нерухомості. Крім чудових кліматичних умов, додатковою перевагою і для власників власного житла, і для орендарів слугує той факт, що курорт комфортний для адаптації в мовному плані.

Офіс Grekodom у Лімасолі

Якщо ви розглядаєте можливість придбати в Лімасолі, рекомендуємо звернутися за консультацією до фахівців компанії Grekodom Development. Відзначимо, що офіс Grekodom на Кіпрі розташований саме в Лімасолі - місто зручне як туристичний центр, популярний курорт, а також як відправна точка для знайомства з островом для тих, хто зацікавлений у виборі апартаментів, будинку або вілли. Менеджери компанії ознайомлять вас як з об'єктами в Лімасолі і околицях курорту, так і супроводжуватимуть при необхідності для огляду нерухомості в будь-якій точці острова.

Підписка на розсилку