Нерухомість у Пафосі

Назва цього кіпрського курорту говорить сама за себе: престижний, елітний, презентабельний. У курортному Пафосі практично немає суєти, властивої узбережжям, традиційно вибирається для активного сімейного відпочинку або канікул із дітьми. Тут вважають за краще відпочивати заможні мандрівники, які цінують Пафос за ексклюзивний затишок в стилі «dolcevita», за ресторани найвищого рівня, за можливість залишатися інкогніто або ж, при бажанні, навпаки  опинитися в центрі уваги.

Два образи Пафоса

Місто складається з двох частин - верхньої і нижньої. Частина, розташована на пагорбі  це діловий Пафос: тут центр адміністративного та торгового життя. Для туристів же, що приїжджають на відпочинок, більш привабливий Като-Пафос, або нижнє місто: тут розташовано чимало історичних та археологічних місць, а вздовж берегової лінії зосереджено безліч готелів, ресторанів, таверн. Із ростом популярності курорту змінюється і вигляд міста: зокрема, Пафос обзавівся новим променадом, за яким можна прогулятися до марини, насолоджуючись по дорозі морськими краєвидами.

Квартира як інвестиція

Престижністю курорту можна пояснити і вартість нерухомості в Пафосі. Квартири тут користуються стійким попитом. Апартаменти або вілли недешеві в порівнянні з більш бюджетними курортами острова, але їх ціна логічна: покупка житла чи іншого об'єкта нерухомості в Пафосі – вкладення коштів з вигодою.

Вілла або будинок у Пафосі можуть стати варіантом стабільного доходу. На батьківщину Афродіти від сезону до сезону приїжджає безліч туристів, що віддають перевагу оренді приватного житла. Крім квартир поблизу берегової лінії, в цьому регіоні Кіпру підвищений попит на нерухомість класу люкс. Інтерес орендарів до житлових об'єктів люксової категорії постійно на висоті, а значить, власники курортної вілли можуть забезпечити собі стабільний прибуток. 

Нерухомість Пафоса: консультації експертів

Якщо ви розглядаєте Пафос із метою покупки нерухомості, грамотним кроком у процесі вибору стануть консультації експертів-ріелторів. Почніть з туру за нерухомістю, в якому менеджери компанії Grekodom Development не тільки супроводжують клієнтів для огляду пропонованих до продажу об'єктів, а й знайомлять із особливостями життя в місті: така екскурсія допоможе зорієнтуватися у відмінності районів міста, оцінити різноманітність об'єктів, прийняти зважене рішення. При покупці квартири або будинку в Пафосі клієнтам Grekodom надається вся необхідна інформаційна та юридична підтримка.

Підписка на розсилку