Про Кіпр, нерухомість на Кіпрі

Кіпр – Острів із душею

Третій за величиною острів Середземномор'я цілий рік привабливий для туризму. В останні роки цей благодатний сонячний острів виходить на провідні позиції і в рейтингах з інвестицій в нерухомість. Мета виправдовує засоби: власна частинка Середземномор'я або вигідний проект можуть відкрити гідні перспективи.

 

 

Кіпр – це земля контрастів і колоритів: епохи та століття, античність і новий час, пляжні узбережжя та гірські пейзажі, динамічне життя сучасних міст і аутентичний спокій гірських сел. Родючі долини і вершини Троодоса, маршрути минулого, що вийшли з міфів і поєднали легенди з теперішнім, доглянуті курортні райони і стародавні монастирі, що залучають безліч паломників із різних частин світу – цей острів багатоликий, але при цьому своєрідний і неповторний.

Чим привабливий Кіпр для мандрівника і шанувальника комфортного відпочинку? Історією, археологічними цінностями, пам'ятками, що свідчать про майстерні вміння і тонкий смак творців різних епох. Античні греки, візантійці, учасники хрестових походів - різні люди були на цій землі, різні сліди і пам'ятники залишили вони на століття – від прекрасних міст старовини, храмових комплексів до середньовічних фортець.

Це земля з дивовижною природою, що дарує квіткові красоти і щедрі врожаї. Це дивовижна частинка Середземномор'я, де можна, прогулюючись стежками по гірському лісі або уздовж морського узбережжя, вийти до одних з найбільш незвичайних містечок планети - туди, де постала прекрасна богиня Афродіта, туди, де здійснюються найпотаємніші бажання, туди, де на заході прокидаються прекрасні почуття і де раптом хочеться залишитися і просто насолоджуватися життям. Можливо, саме тому для багатьох, хто побував на Кіпрі, острів стає яскравою і чіткою метою для того, щоб обзавестися тут власним будинком і жити за місцевими правилами - сонячним, гостинним, теплим. 

Клімат

Кіпрський клімат по праву зарахований до одного з найкомфортніших і цілющих у світі. Майже 300 днів у році тут сонячно і ясно. Навіть у дні календарної зими значення на термометрах не опускаються нижче +15° C.

 

Неймовірно прекрасний Кіпр навесні: в лютому-березні квіткові фарби перетворюють його в колоритний, живий, надихаючий.

У літній період повітря нагрівається до +35°C: це розпал пляжного сезону, коли острів приймає тисячі гостей, які приїжджають купатися в чистих водах і засмагати на затишних пляжах.

Осінніми днями, коли спадає пік високих температур і Кіпр освіжає морський бриз, комфортно здійснювати прогулянки, екскурсії, знайомитися з гастрономією, виноробними традиціями острова.

Гастрономічні традиції

Кухня острова – втілення образу життя і звичок, накопичених за сторіччя. Кіпріоти не люблять поспіху в такій важливій справі, як приготування страв і сам процес трапези, чи то буденні домашні обіди або великі святкові застілля. Поєднуючи в собі любов до моря, до дарів природи і до врожаїв, даних терпляче обробленою землею, кіпрські гастрономічні пропозиції різноманітні, рясні, апетитні. Тут можна бути всеїдним гурманом, любителем морепродуктів або вегетаріанцем - страви Кіпру задовольнять будь-які гастрономічні запити. Свіжі продукти, різноманітність овочів, місцевих спецій, оливкова олія роблять місцеві страви не тільки смачними, а й корисними, поживними, здоровими.

Транспорт

На острові лівосторонній рух. Міста і популярні курорти з'єднані мережею автодоріг, по яким зручно подорожувати на автомобілі або автобусах.

Підписка на розсилку