Нерухомість в Центральній Греції і Фессалії

Нескінченну різноманітність ландшафтів, археологічні розкопки і пам'ятки історії - цими традиційними грецькими красотами можна насолодитися, подорожуючи по Центральній Греції. Уздовж узбережжя тягнуться сучасні готельні комплекси, невеликі селища рясніють кафе та барами, перетворюючись із заходом сонця в жваві центри нічного життя. Любителі активного відпочинку можуть зайнятися водними видами спорту, морськими прогулянками на яхтах, пішими турами по гірських стежках і традиційним селах, оглядаючи пам'ятки. Альпінізм, параплани, рафтинг - все це доступно для бажаючих випробувати екстремальні види розваг.

У цьому регіоні також розташований відомий гірськолижний курорт Парнас, біля підніжжя гори в давнину знаходився відомий храм з дельфійським оракулом. Атмосфера тут і справді особлива, створюється відчуття дотику зі стародавніми таємницями. Подорожуючи на південь, також не забудьте зробити зупинку в Термопілах і побачити легендарні місця битви 300 спартанців.

Крім материкової частини регіону з гірськими масивами і змінюючими їх рівнинами з фруктовими і оливковими гаями, варто відвідати острів Евбею. Величезний, як велетень, його важко не помітити, подорожуючи по трасі в Афіни. Другий за величиною після Криту острів в Греції, він розташований всього в годині їзди від столиці. Тут панує спокійний ритм життя, досі багато жителів користуються віслюками або кіньми для пересування, ігноруючи досягнення сучасної техніки. Вузькі колоритні вулички спускаються до моря, де можна посидіти в таверні і випробувати місцеві страви з морепродуктів, згадати стародавні міфи. Адже саме на Евбеї (або Евіі) Зевс зустрів свою майбутню дружину, Геру. Православним цей острів відомий як місце розташування храму Іоанна Руського, єдиного російського, зведеного в ранг святих, чиї мощі знаходяться за межами Росії.

Одне з улюблених місць відпочинку греків - Магнісія, розташована в затоці, з усіх боків закритому від вітру горами, створився особливий мікроклімат: море завжди тепліше, ніж у відкритому Егейському, температура не має великих перепадів, і літня спека дуже легко переноситься. Звідси можна швидко дістатися до островів Північні Споради, що прославилися завдяки фільму «Мама Міа». Будинки в регіоні зводяться тільки в чітко встановленому традиційному стилі. Купують їх в основному греки, іноземна мова тут чується рідко.

Регіон Фессалія, розташований на північному сході і займає найбільш родючі долини країни, відомий по всьому світу завдяки неповторним монастирям Метеори, побачити які і помолитися в благословенних місцях приїжджають туристи та паломники з усіх куточків світу. Немов ширяючі в небі, православні монастирі були побудовані на самій вершині скель, які злітають у небо на сотні метрів. Природне диво поєднується з неймовірним творінням людських рук.

Підписка на розсилку