Таунхаус. Кассандра

Півострів Кассандра, розташований в Північній Греції, є центром притягання не тільки туристів, але і знавців нерухомості. Дивовижна природа, м'який клімат і величезний вибір пропозицій квартир, будинків, вілл. Багато охочих купити нерухомість на казковому півострові Халкідіки зупиняють свою увагу на таунхаусах.

Таунхаус –це комплекс двох або триповерхових будинків, особливістю яких є те, що сусідні будинки мають спільну стіну. Кожен такий будинок має свою ділянку, окремий вхід, паркувальне місце. Всі таунхауси в комплексі мають однакове планування. Іноді в таких комплексах є басейн і загальна територія з садом або газоном. І кожен власник у такому випадку платить певну суму за обслуговування (садівник, прибиральник, чистка басейну і освітлення на території).

Переваги таких комплексів у тому, що територія часто охороняється, завжди хтось із сусідів знаходиться поруч, і є, кого попросити про допомогу. До того ж, якщо друзі хочуть разом відпочивати і проводити відпустку, будинки по сусідству на одній території - найкраще рішення.

У давнину півострів Кассандра називався Флегра, що в перекладі означає «місце пожежі». Згідно грецької міфології, на цій місцевості жили велетні, які і перетворили її в поле бою під час боїв, які влаштовували для того, щоб прогнати богів з Олімпу.

Щоліта Кассандру відвідує величезна кількість туристів, також завдяки своєму розташуванню, вона є улюбленим місцем відпочинку і місцевих греків. Як тільки починають пригрівати перші промені літнього сонця, всі греки, що проживають на півночі країни, приїжджають на відпочинок, затамувавши подих від побачених казкових краєвидів, що з'єднують гори і море.

Підписка на розсилку