Вілла. Афон

Півострів Халкідіки – знаменитий курорт у північній Греції. Це 500 км. мереживного узбережжя, порізаного мальовничими бухтами і затоками, зелені гори, порослі соснами, прекрасні пляжі з шовковистим піском і безмежне блакитне море до самого обрію! Халкідіки стає все більш популярним серед українських туристів, багато з яких хочуть не просто приїжджати сюди на відпочинок влітку, але й придбати тут житло - наприклад, придбати віллу.

Компанія Grekodom Development з радістю допоможе вам у цьому, запропонувавши широкий вибір вілл на будь-який смак у всіх регіонах півострова. Ви зможете вибрати підходящий для себе об'єкт нерухомості на всіх «пальцях» -півострова Халкідіки: Кассандрі, Сітонії і величному і загадковому Афоні, третьому «пальці» півострова.

Афон – дивовижне і загадкове місце. Його м'який, середземноморський клімат, краса природи, порослі сосновими, ялиновими і каштановими лісами гори і їх особливий рельєф налаштовують на відокремлене, спокійне життя. Напевно тому більше 1000 років тому на півострові оселилися перші монахи-відлюдники, які створили потім тут унікальну незалежне чернечу державу, яка існує і сьогодні. Виберіть ви віллу в Урануполісі, найбільшому і останньому перед кордоном з чернечою державою світським містом, або у будь-якому іншому населеному пункті півострова, у вас буде можливість цілий рік милуватися величною Святої гори - мармуровою «пірамідою» заввишки майже 2500 м, насолоджуватися тишею і спокоєм, відвідуючи монастирі чернечої держави і їх обійстя у світській частині півострова, купатися влітку у кристально чистій воді заток Сінгітікос і Іеріссос, ніжитися на їх прекрасних пляжах. Не думайте, однак, що це єдине, чим можна зайнятися на Афоні. Ви зможете відвідати стародавню Стагіру, батьківщину Аристотеля, Олімпіаду, парк і гай Аристотеля, де у натуральну величину відтворені прилади, винайдені ним. До ваших послуг безліч спеціальних пішохідних маршрутів. Крім того, близькість півострова до космополітичної Кассандри, спокійної Сітонії з її ранньохристиянськими храмами, численними пам'ятниками і руїнами доісторичних поселень, кафе, ресторанами і магазинами, фестивалями і святами, м. Салоніки і його аеропорту «Македонія», хороша дорожня мережа, що забезпечує легкий доступ до всіх населених пунктів півострова, і його чудова інфраструктура забезпечать вам розваги і допоможуть проводити дозвілля цікаво і корисно весь рік.

Компанія Grekodom Development нагадує вам: Греція - країна, де майже 300 днів у році світить сонце!

Підписка на розсилку