Вілли. Кассандра

Стародавні греки казали: «Немає нічого солодшого батьківщини». У ці слова і сьогодні кожен сучасний грек вкладає величезний сенс, адже цієї нації, дійсно, є чим пишатися. Греція - колиска цивілізації, місце святе, відвідавши яке одного разу, Вас тягне туди повертатися знову і знову, і так не хочеться їхати назад. Кожен її куточок просочений історією, а повітря наповнене морським ароматом. Гуляючи по вузьких вуличках, Ви і самі стаєте частинкою цієї країни, яка крім небувалої краси та неповторності, таїть у собі дуже багато нерозгаданих таємниць, торкаєтеся до її багатовікової історії.

Одним з таких священних місць є район Кассандра, розташований в Північній Греції в самій західній частині, на першому «пальці» півострова Халкідіки, який є батьківщиною видатного давньогрецького філософа Аристотеля, вчителя Олександра Македонського. Така назва не випадкова. Справа в тому, що за своєю формою півострів дійсно нагадує пальці людини. Всього таких «пальців» в Халкідіках три.

Окремі будинки в Греції користуються величезною популярністю, оскільки грекам подобається простір. Вілли мають свою земельну ділянку з благоустроєм, гараж для паркування, що дуже важливо на сьогоднішній день. Теріторію саду кожен господар оформляє на свій смак. Греки люблять встановлювати на ділянці басейн, дитячий майданчик, прикрашати його різними скульпурами, і всім тим, що душа забажає.

Як правило всі вілли, які будуються, зовні виглядають однаково, середня площа становить 180-200 квадратних метрів, складаються з 2-3 поверхів, не більше, і черепиці червоного кольору. Зовні будинок або просто забарвлений в ніжні тони, або оброблений каменем, що надає йому вишуканий стиль і є одночасно дуже практичним рішенням, оскільки таким чином, захищає його від вологості. На вікнах встановлені або жалюзі, або дерев'яні віконниці, які надають дому родзинку.

 

Підписка на розсилку