Вілли на Сітонії

Мрієте про власну виллу на березі блакитного узбережжя? Тоді ми готові вам запропонувати познайомитися з чудовим регіоном - півостровом Халкідіки - і трьома його мальовничими «пальцями» - Кассандрою, Сітонією та Афоном.

Придбання вілли дозволить по-справжньому отримати задоволення від вашого відпочинку в Греції, адже тут ви можете не обмежувати себе у фантазіях. Компанія Grekodom Development готова представити вам цілий ряд прекрасних об'єктів з різною площею та інфраструктурою. У вашому розпорядженні як чудові вілли класа люкс, так і більш економічні варіанти. Ви можете самостійно розробити ландшафтний дизайн ділянки, при бажанні обладнати його басейном і створити для себе чудовий оазис комфорту.

П-ів Халкідіки –це мальовниче місце, створене для того, щоб насолодитися красою навколишньої природи і різноманітно, цікаво провести час. Тут представлені як всілякі розваги для всіх віків і безліч прекрасних ресторанів, кафе і грецьких таверн, так і різноманіття цікавих об'єктів для відвідування, які дозволять вам краще дізнатися історію Греції і захопитися пишністю її природи.

Кожен з трьох півостровів  –  Касандра, Сітонія та Афон– володіє своєю яскравою індивідуальністю. Так, перший «палець» Кассандра - прекрасний вибір для тих, хто хоче залишатися у вирі подій, тут представлені найбільш жваві та молодіжні курорти Греції з прекрасною інфраструктурою і різноманіттям можливостей для проведення дозвілля. Сітонія ідеальна для спокійного проведення часу з дітьми, тут ви знайдете прекрасні піщані пляжі з пологим входом, велика кількість зелені, хвойні ліси і безліч затишних курортних центрів. Афон відомий своїми монастирями, але це не заважає вам придбати тут нерухомість, адже чернеча держава займає тільки частину півострова. Тут панує тиша і спокій, і так легко відчути себе наодинці з всесвітом.

Компанія Grekodom Development запрошує вас відправитися в тур за нерухомістю, познайомитися ближче з прекрасним регіоном Халкідіки і знайти свій будинок мрії на чудовому узбережжі Егейського моря!

Підписка на розсилку