Юридичний супровід на Кіпрі

Компанія Grekodom Development співпрацює з висококваліфікованими юристами, що володіють спеціалізованими знаннями, досвідом і навичками в різних сферах юридичної практики. 

Ми радимо вам звертатися до юристів, які співпрацюють з нами, за вашим вибором, які завжди гарантують вам своєчасну правову підтримку на всіх етапах процесу купівлі-продажу, оренди та будівництва нерухомості, капіталовкладення та придбання посвідки на проживання, а також у поданні ваших інтересів в суді або в будь-якому адміністративному органі. Вони спеціалізуються на наданні юридичних послуг фізичним та юридичним особам, а також і кредитно-фінансовим установам. 

Наші перекладачі надають допомогу юристам, які співпрацюють з нами, в підготовленні правової документації. Наші перекладачі забезпечать вам надання всієї документації та консультацій на зрозумілій для вас мові (процес співпраці та переговори з компаній здійснюються за запитом клієнтів російською, грецькою, англійською та німецькою мовами). Перекладачі надають послуги з перекладу з подальшим нотаріальним посвідченням, а також послуги з усного та синхронного перекладу під час переговорів і на інших ділових зустрічах.


Підписка на розсилку