Купити земельну ділянку. Крит

Острів Крит– це кристально чисте море, величні гори, стародавні міста відомі з доісторичних часів, м'який клімат і прекрасні пляжі, яскраві традиції та щира гостинність.

Всі ці фактори з кожним роком, притягують все більшу кількість людей на цей древній острів Богів.

Приїхавши в країну древньої Еллади, кожен і не раз замислювався про те, щоб залишитися тут на завжди, щоб діти раділи теплому морю, жили в безпеці, широко посміхалися від насолоди яскравими сонячними днями, яких в Греції 300 в році.

 

З відміною закону «Про прикордонні зони», з'явилося дуже багато можливостей для придбання як нерухомості так і земельних ділянок у Греції і звичайно на Криті.

Вибір варіантів величезний. Купити земельну ділянку можна і поруч з морем і в горах, поруч із великими селищами Криту і у відокремленому місці далеко від цивілізації. І звичайно це унікальна можливість побудувати будинок своєї мрії таким, як ви тільки побажаєте.

Компанія Grekodom Development здійснить повний супровід комплексу робіт з підготовки, проектування, реалізації будівельних робіт в Греції. Наші професіонали допоможуть здійснити будівництво вашого будинку в Греції в найкоротші терміни і з найменшими витратами.

 

Підписка на розсилку