Халкідіки. Купити земельну ділянку.

Земельна ділянка

Придбання земельної ділянки в Греції – це відмінне інвестиційне вкладення й чудова можливість реалізувати проект своєї мрії в казковій країні південного сонця і безкраїх морських просторів.

Компанія Grekodom Development пропонує вам повний юридичний супровід та підбір об'єктів, а також широкий перелік послуг з ландшафтного дизайну, благоустрою ділянки, проектування, будівництва і обробці «під ключ».

Купівля земельної ділянки володіє вигідними перевагами перед придбанням вже готового будинку. Так, ви завжди можете контролювати будівництво, вибір матеріалів і розташування об'єктів на ділянці, а також реалізувати власний проект планування будинку, розроблений з урахуванням ваших індивідуальних побажань і потреб.

Широкий вибір пропозицій дозволить вам неодмінно знайти ділянку, що відповідає вам по всіх параметрах, а з різноманітності регіонів ви завжди можете вибрати той, що повною мірою відповідає вашим уявленням про ідеальне місце для життя і відпочинку. Афіни, Салоніки, Олімпійська рів'єра, п-ів Пелопоннес, о. Крит, о. Корфу, о. Тасос, о. Родос, про Закінф, о. Евія і, звичайно ж, прекрасний п-ів Халкідіки здатні втілити найсміливіші уявлення про бездоганне дозвіллі в оточенні величної і первозданної природи.

Якщо ви задумалися про те, щоб придбати ділянку землі, Греція стане відмінним вибором. Тут як ніде на нашій планеті поєднуються чиста екологія, прекрасне тепле море, купальний сезон на якому не обмежується літніми місяцями, а триває з травня по жовтень, а також розвинена інфраструктура і величні гори, куди ви легко зможете відправитися взимку на один з численних гірськолижних курортів.

Підписка на розсилку