Земельна ділянка. Сітонія

Придбання земельної ділянки в Греції стане для вас не тільки вигідним вкладенням коштів, а й відкриє перед вами нові перспективи. Адже завдяки економічній ситуації, що склалася в країні протягом останніх кількох років, ви маєте унікальну можливість придбати нерухомість за досить привабливими цінами.

Ставши власником земельної ділянки, ви можете керуватися вашою фантазією і втілити в життя проект вашої мрії. Компанія Grekodom Development не тільки надасть вам кваліфіковану консультаційну допомогу та надасть повну інформацію про наявні на ринку об'єктах і надасть юридичний супровід угоди, а й візьме на себе турботи про проектування, будівництво та обробку вашого майбутнього будинку. Наші фахівці - це професійні інженери, висококваліфіковані будівельники, ландшафтні дизайнери та декоратори, здатні реалізувати найскладніший проект.

Купляючі земельну ділянку на п-ові Халкідіки, ви купуєте шматочок літа, сонця і гарантію гарного відпочинку під час вашого перебування в Греції. Халкідіки - один із наймальовничіших регіонів країни, знаменитий незайманою красою морських просторів, нескінченними піщаними узбережжями та прекрасною екологією, а яскравою перлиною півострова є один з трьох його «пальців»- Сітонія.  

Цей мальовничий куточок Греції чудовий і являє собою ідеальне місце для будівництва будинку з видом на безкрайню гладь Егейського моря. Гірське повітря, велика кількість хвойних дерев, багатий вибір фруктів і овочів роблять цей регіон не тільки ідеальним напрямком для безтурботного відпочинку, але й дозволяють провести час з користю для свого здоров'я.

Сітонія надзвичайно мальовниче місце, де спокій, прекрасні пейзажі та відчуття відірваності від світу переплітаються з розвиненою інфраструктурою. До ваших послуг різноманіття магазинів, ресторанів і кафе, популярні бари та розваги для дорослих і дітей.

Grekodom Development - ваш путівник у світі нерухомості в Греції!

Підписка на розсилку