Все більше іноземців купують нерухомість в Греції

Грецький ринок нерухомості приваблює все більше покупців з різних куточків світу.

У минулому, 2014 році, 60% всієї грецької курортної нерухомості було продано іноземцям. Лідерами в цьому списку є громадяни України, Китаю та країн Європейського Союзу. У 2014 році обсяги продажів збільшилися майже удвічі і склали 250 мільйонів євро, в той час як в 2013 році вони становили 168 млн. євро, а в 2012 - 113 млн. євро. Найбільшою популярністю користуються такі регіони як Крит, Родос, Корфу і Халкідіки.

В цілому потік іноземного капіталу збільшився більш, ніж на 120 відсотків.

Падіння цін на нерухомість, яке спостерігалося в останні роки, значно сповільнилося в 2014 році, а за прогнозами експертів, зростання цін очікується в 2017 році.

«Музенидис Трэвел» выполняет свыше 120 прямых рейсов в неделю из 36 городов России, Украины, Казахстана, Беларуси, Молдовы и Латвии на курорты Греции.

Помимо разнообразия вариантов отдыха в Греции (на материковой части и на островах), «Музенидис Трэвел» предоставляет своим туристам оформление греческой мультивизы за 3 дня (для граждан РФ), гарантию от невыезда бесплатно в каждом пакете, гибкие системы оплат, перелёт на собственных круглогодичных регулярных рейсах, VIP-сервис в аэропорту, собственные VIP-залы в аэропортах, насыщенную экскурсионную программу и многое другое.

Підписка на розсилку