Знайдена найкрасивіша печера Аттики

Одна з найбільших і найкрасивіших печер в Аттиці була знайдена ​​відносно недавно. Печера Афея знаходиться в районі гори Егалео, у західному столичному районі Хайдарі. У 2008 році вхід у печеру знайшли місцеві діти, після чого вона була досліджена і картографована спелеологами.

Хід печери, утвореної в результаті тріщини, розвивається похило в північно-західному напрямку. У печері знаходяться найрізноманітніші гірські зводи, в тому числі, штори, сталактити і сталагміти, геліктити, сталактитові колони та інші натічні утворення, багато з яких відрізняються особливою красою і незвичайними формами, що рідко зустрічаються. Доповнюють картину коріння дерев, які химерно звисають. Такі фактори, як температура, сейсмічність району та характер порід, що створили порожнечі, сформували природні декорації печери.

Численні обвали ускладнюють дослідження і картографування печери. Таким чином, в даний час картографувати ¾ печери. Похилий рельєф і обвали роблять печеру непридатною для туристичних відвідувань.

Підписка на розсилку