Презентація компанії Grekodom Development у Львові

У четвер, 28 травня у м. Львів, в затишному конференц-залі готелю «Atlas DeLux» відбулася презентація компанії Grekodom Development «Нерухомість в Греції - надійні інвестиції в майбутнє»

В рамках презентації, керівник відділу регіонального розвитку в Україні Аріна Журавльова, розповіла учасникам про компанію, умови співробітництва, про переваги Греції, її регіонах і особливостях, а так само про тури за нерухомістю, процеси підготовки клієнта і процес придбання нерухомості.

Учасники презентації відзначили для себе не складну процедуру здійснення угоди, приємно здивувалися широкому ціновому діапазону пропозицій, як на житлову, так і на комерційну нерухомість. Послуги, що надаються компанією Grekodom Development з післяпродажного обслуговування (управління нерухомістю, ремонтні та будівельні роботи будь-якого рівня складності, дизайн інтер'єру, оплата рахунків і т.д.) так само були позитивно відзначені учасниками презентації, як вагомий аргумент довірити свого клієнта компанії Grekodom Development.

Не менший інтерес і бурхливе обговорення викликала можливість отримання власником нерухомості і членами його сім'ї посвідки на проживання в Греції. Мінімальний пакет документів, терміни оформлення і позитивні сторони Грецького законодавства щодо громадян України, які надають можливість отримання ДНП строком від 2 до 5 ти років все більше підігрівають інтерес до вкладення коштів у нерухомість в Греції.

Традиційно презентація компанії Grekodom Development завершилася розіграшем пам'ятних сувенірів і неформальним спілкуванням за запашною кавою в ресторані готелю «Atlas DeLux».

Підписка на розсилку