XIX Міжнародна Конференція Асоціації фахівців з нерухомості

З 21 по 23 травня 2015 в Дніпропетровську відбулася XIX Міжнародна Конференція Асоціації фахівців з нерухомості «Ринок нерухомості: стан, перспективи розвитку, роль професіоналів в його формуванні».

   

Компанія GREKODOM DEVELOPMENT виступила Спонсором цієї знакової для всього ринку нерухомості події. Захід був насичений корисною та актуальною інформацією. У рамках заходу виступили відомі спікери та провідні фахівці галузі нерухомості та суміжних сфер економіки. Під час проведення основної ділової частини форуму, присвяченій закордонній нерухомості, директор українського представництва Компанії «GREKODOM DEVELOPMENT» Олександр Атлас презентував Грецію як один з найбільш затребуваних зарубіжних регіонів для інвесторів.

Компанія «GREKODOM DEVELOPMENT» орієнтована на роботу з вітчизняними ріелторами більше, ніж з кінцевим споживачем безпосередньо. Тому спікер запросив усіх присутніх брати більш активну участь у заходах, спрямованих на залучення клієнтів та інвесторів на ринок нерухомості та інвестицій в Греції. Крім того, Олександр Атлас розкрив у своїй доповіді багато переваг, а також величезні перспективи даного ринку нерухомості.

  


Учасниками Форуму стали фахівці і професіонали ринку нерухомості з усіх регіонів України в кількості більше 250 членів Асоціації Фахівців з нерухомості. Форум був широко висвітлений у різних ЗМІ.

Підписка на розсилку