Три грецьких пляжи в десятці кращих в Середземному морі!

Англійська газета The Daily Mail опублікувала статтю, присвячену найживописнішим пляжам Середземномор'я. У представлену десятку кращих увійшли три грецьких пляжу. Мова йде про пляжі Егремні, Лефкада (1-е місце), навазі, Закінф (3 місце) і Елафоніссі, Крит (4 місце).

  • Егремні, Лефкада

Пляж Егремні розташований на південно-західному узбережжі острова Лефкада. Незважаючи на його віддалене розташування, пляж став одним з найпопулярніших напрямів. Дістатися до пляжу можна тільки одним способом, подолавши спуск з висоти 150 метром по 347 сходинках.

«Важко повірити, що жоден фільтр Instagram ні задіяний, щоб передати цю неймовірну картину, але це дійсно так: бірюзова вода насправді засліплює своїм неймовірним кольором» - пише автор публікації.

  • Новагіо, Закінф

Доступ до пляжу здійснимо тільки по морю, на кораблі. Це неймовірної краси місце часто згадують як «затока» контрабандистів, тому що пляж отримав свою назву («Корабельна аварія») в 1983 році, коли корабель «Панайотіс», що перевозить контрабандні сигарети, зазнав там корабельна аварія.
Піщаний пляж з сліпучо бірюзовою водою оточений високими скелями. А для любителів адреналіну пропонується банджі джампінг та інші екстремальні види спорту.

  • Елафоніссі, Крит

Елафоніссі - це невеликий острівець, оточений білим піском і відокремлений від землі затокою глибиною в один метр. Пісок на Елафонісі білий, але місцями він набуває рожевого відтінку через численні осколків черепашок, відшліфованих морем. Вода прозора і своїм аквамариновим кольором нагадує про екзотичному рай.

У топ-10 британської газети потрапили також: Cala Mitjaneta (о.Менорка, Іспанія), Monterosso Beach (Італія), Himara Beach (Албанія), Spiaggia Rosa (о.Сардінія, Італія), Baska Voda Beach (Хорватія), Turquoise Coast (Туреччина) і Cabo de Gata (Італія).

Підписка на розсилку