Круїз «До пояса Пресвятої Богородиці»

У цьому сезоні всі гості Греції можуть здійснити одноденне морську подорож до берегів Афону з поклонінням Поясу Пресвятої Богородиці. Це буде незабутній, дорогий серцю кожної людини день! Адже з Вами станеться справжнє диво.

Дотик до святині - завжди диво. Завдяки цьому для нас відкривається інший світ - світ духовний. Завдяки цьому змінюємося ми самі, змінюються і обставини нашого життя. Варто тільки повірити і попросити!

Корабель буде повільно рухатися всього в п'ятистах метрах від берега вздовж афонського узбережжя, що дасть можливість розглянути розташовані там монастирі до найдрібніших подробиць. Але це ще не все. Корабель зробить зупинки, під час яких на борт піднімуться монахи зі святинями своїх монастирів. Під час кожного круїзу це буде Пояс Пресвятої Богородиці та ікона Всецариця з монастиря Ватопед. А також святині ще одного з монастирів Афона - або Ксенофонта (правиця і чудотворна ікона вмч. Георгія Побідоносця), або обителі Святого Павла (Дари волхвів), або скиту Святої Анни (мощі св. Анни - матері Пресвятої Богородиці).

Круїз до берегів Афону, організований паломницьким центром «Солунь», відбувається вже третій рік. Тисячі людей змогли вклонитися афонським святиням за цей час. Отримано безліч вдячних листів, в деяких описані справжні дива. Торік в круїзі брала участь жінка з однорічною дитиною, яка народилася, як стверджує мати, по молитвам у Пояса Пресвятої Богородиці.

Спочатку круїз так і називався «До Поясу Пресвятої Богородиці», потім у паломників з'явилася можливість прикластися до інших великим святиням Афона. Особливо це важливо для жінок, адже потрапити на Святу Гору вони не можуть. Закон чернечої республіки, яка об'єднує двадцять чоловічих монастирів, не дозволяє жінкам відвідувати півострів.

Підписка на розсилку