Незвичайне творіння грецьких архітекторів

«Це, безсумнівно, найцікавіше і красиве архітектурне творіння, яке ми бачили за останній час. І найголовніше - воно створене грецькими архітекторами». Це стосується будівлі під назвою "Casa Brutale" (від архітектурного бюро ОРА), що може бути побудоване у висячому положенні над прірвою, над островами Егейського моря.

Як кажуть дизайнери, споруда «Casa Brutale» - це геометричне відображення навколишнього середовища. Будівля повністю поміщається в простір навколишнього середовища з урахуванням особливостей грецької природи. Воно вбудовано повністю в скелю з використанням скла, щоб зберегти постійний контакт з навколишнім середовищем, а так само залишити панорамний вид на море. Будівля виготовлено з простих матеріалів, таких як: дерево, скло і цемент. Весь скляний дах будови - підстава басейну. Світло проходить через велику скляну поверхню, створюючи незвичайно світлий простір, зберігаючи прямий контакт із зовнішнім середовищем.

«Достатньо кілька фотографій, щоб зрозуміти, що ми стикаємося з чимось дійсно особливим. "Casa Brutale" робить нас особливо гордими за те, що дане творіння створено із зусиллям грецьких рук і умів».

Підписка на розсилку