Гольф: Спосіб залучення якісного туризму та боротьби з сезонністю

Гольф є одним з провідних альтернативних напрямків якісного туризму, сприяє продовженню туристичного сезону, з одного боку, і збільшенню кількості туристів з високим рівнем доходу в нашу країну, з іншого боку.

Оцінюється, що у всьому світі існують 32.000 майданчиків для гольфу, які приймають 60 000 000 гравців. Тільки в Європі 7 000 000 чоловік займаються цим видом спорту.

«Велика кількість досліджень підтвердили позитивний вплив даного виду спорту на суспільство та економіку», - підкреслює президент Aegean Airlines Феодорос Васілакіс. Директор майданчиків для гольфу готелю «Costa Navarino» в області Мессинія Петрос Тургаідіс підкреслює, що, як було встановлено гольф:

  • Привертає якісний туризм
  • Бореться з сезонністю, подовжуючи туристичний сезон, оскільки є частиною туризму, яка залучає туристів в будь-який час року

Греція - ідеальна країна для цієї галузі туризму, оскільки гравці відчувають тут особливу гостинність в порівнянні з Іспанією, Португалією.

Мінімальний час перебування гравця в гольф - один-два тижні, і це клієнт, який повертається по 5-6-7 разів, навіть у зимові місяці.

Гравці в гольф - це, зазвичай, пенсіонери, 55-60 до 80-85 років, статні люди, у яких є вільний час і економічні можливості подорожувати 4-5-6-7 раз на рік.

Середня сума витрат одного гравця - 200-250 євро на день, оскільки йому необхідний хороший майданчик, смачна їжа, витримане вино, і, загалом, він хоче провести час якісно.

Один майданчик для гольфу означає його повну відсутність, оскільки гравцям у гольф необхідно, принаймні, 2-3 майданчики в кожному напрямку.

В Греції є сім майданчиків для гольфу, два з яких розташовані в готелі «Costa Navarino», і по одному в Гліфаді (Афіни), в селі Херсонісос Криту, в селі Афанту острова Родос, в курорті Порто Каррас, що знаходиться на півострові Сітонія в Халкідіках і на Корфу.

Що стосується майданчика для гольфу, розташованого в селі Херсонісос Іракліона («The Crete Golf Club»), в даний час він знаходиться в стадії реконструкції. Цей майданчик був відкритий в жовтні 2003 року, займає площу 720 стремм з 18 лунками, і був розроблений англійською компанією PGA Design Consulting. При реконструкції були деякі труднощі, тому що район дуже скелястий, були посаджені 500 дерев (оливки і ріжкові дерева), а також є і охоронювані території флори і фауни. Але вже скоро, у вересні, майданчик почне свою роботу.

Підписка на розсилку