Греція - перший вибір для італійських, і не тільки, туристів

Підвищення ПДВ не буде істотно впливати на ціни на грецьких курортах, згідно з оцінкою великого італійського агентства.

«Для нас Греція залишається першим туристичним напрямом, особливо для молодих людей», - стверджує керівник великої італійської туристичної компанії Cts у радіопередачі Rai. «Греція, поряд з Іспанією, протягом двох років є основним вибором наших клієнтів. Я хотів би категорично спростувати той факт, що існують які-небудь проблеми з попитом». Він висловив також думку, що підвищення ПДВ не вплине істотно на ціни на грецьких курортах, «оскільки є значна конкуренція, ціни будуть збережені на нормальному низькому рівні».

У тій же передачі італійський актор Антоніо Катанія, один з головних героїв удостоєний безліччю премій фільму «Mediterraneo», відзначив «зразкову солідарність греків всім нужденним внаслідок економічної кризи», а глава офісу Грецької національної туристичної організації в Мілані Кіріакі Буласіду підтвердила, що іноземні туристи в Греції можуть використовувати свої картки в банкоматах без будь-яких обмежень.

І, загалом, цього літа, Греція очікує рекордну кількість туристів, підкреслюється в недавній публікації австрійської газети «Der Standard» з назвою «Туристи, незважаючи на кризу, віддають свій голос Греції». Згадується, що туристи, які не злякалися новин про кризу в Греції, були дуже приємно здивовані тим, що магазини відкриті, на островах взагалі не знають, що таке страйки і демонстрації, а місцеві жителі такі ж гостинні, як були завжди. У середньому, більш 400.000 австрійців відвідують Грецію щороку, більшість з них - це ті туристи, які відвідують країну далеко не в перший раз, у той час як Австрія, пропорційно її населенню (8,5 мільйонів жителів), протягом багатьох років займає перше місце з точки зору туристичних прибуттів до Греції.

Підписка на розсилку