Грецька криза - найкращий період для придбання нерухомості

У силу економічної кризи, ціни на нерухомість в Греції знижені до мінімуму. Хоча, економісти вказують на те, що ринок нерухомості в буквальному сенсі "сухий", але, в той же час, розрив між ринковою вартістю та вартістю покупки постійно зростає як у столиці, так і в інших великих грецьких містах. Тим не менш, цей період найкраще підходить для покупки нерухомості за вигідною ціною. Достатньо мати необхідний капітал, так як банківський кредит в Греції передбачає конкретні і жорсткі умови.

Нерухомість складає значну частку добробуту громадян країни, в якій рівень домоволодіння є одним з найвищих у Європі і становить 80% - порівняно з 70% в середньому по Євросоюзу, згідно з даними Європейської Федерації Іпотечного Кредитування.

Дані Банку Греції показують, що вартість квартир у країні впала на 5,6% у другому кварталі 2015 року порівняно з цим же періодом роком раніше. Таким чином, темпи падіння цін підвищилися з 4,1% в перші три місяці року. Найбільше падіння (-10,8%) було зафіксовано в 2013 році. А з «пікового» 2008 року ціни на житло в Греції впали на 40,5%.

Так само, вартість елітних вілл на островах Греції знизилася на 45%, як повідомляє агентство Bloomberg.

«Зараз вартість наполовину побудованого будинку на острові Міконос - 500 000 євро, замість колишніх 2-х мільйонів. Вартість будинку з трьома спальнями на острові Корфу - 750 000 євро, замість 1,4 мільйона», як говориться в повідомленні агентства.

У ході антикризової кампанії урядом Греції був введений податок на елітну нерухомість. У кожному разі, благополучний розвиток ситуації залежатиме від підвищення рівня зайнятості та поліпшення умов фінансування.

Підписка на розсилку