Грецький дитячий музей: Нові освітні програми

Після річної перерви Грецький дитячий музей (ΕΠΜ), розташований на Плакє, знову відкриває свої двері для публіки. З суботи, 12 вересня 2015 року, запускається серія освітніх програм, підготовлених відділом освіти Музею для дітей дошкільного та шкільного віку.

Кожен місяць присвячений новій темі, пов'язаній з колекціями Музею з тим, щоб діти мали можливість познайомитися і поекспериментувати з експонатами ΕΠΜ.

Великі й маленькі відвідувачі Музею можуть провести експерименти з водою (програма «У воді») і відкрити для себе форми, розміри, матеріали, з яких спробують сконструювати будівлі («Дитячий майданчик, будую і творю»).

Освітня програма «Кухня, відкриваємо для себе світ печива» дає можливість пофантазувати з випічкою і створити свій рецепт печива, а програма «Агора» - спробувати себе в ролі торговця або клієнта.

За допомогою інших освітніх програм можна здійснити подорож у часі або дізнатися секрети здорового харчування і фізичних тренувань.

Поряд з «Мобільним музеєм» учасники матимуть можливість познайомитися з колекціями, дитячими роботами та інформацією про пересувну виставку, що мандрує по всій Греції і багато іншого.

Грецький дитячий музей Афін відкритий з вівторка по п'ятницю з 10.00 до 14.00, по суботах і неділях з 10.00 - 15.00 (у вересні Музей працюватиме тільки по вихідним). Вхід вільний.

Підписка на розсилку