Сучасна марина на о. Родос

На острові Родос заробила в тестовому режимі нова сучасна пристань і на сьогоднішній день почала приймати перші прогулянкові судна. На початковому етапі розвитку в новій марині будуть доступні 382 яхто-місця, оснащені всім необхідним спецобладнанням. Професійний персонал марини надасть допомогу з швартуванні яхт і надасть супутні сервісні послуги, звільняючи тим самим мандрівників від зайвих клопотів і можливого ризику.

Нова пристань пропонує яхтсменам комплекс необхідних послуг, а також гарантує безпеку на весь час їх перебування. Марина оснащена за останнім словом техніки. За її безперебійне функціонування відповідає інтегрована система електронного управління, моніторингу, контролю та безпеки роботи наземних і морських об'єктів.

Клієнти можуть отримати інформацію про всі можливості та послуги, зв'язавшись зі службами марини по телефону, рації або за допомогою смартфона, планшета або комп'ютера. У центрі роботи з клієнтами можна роздрукувати документи, факси, а також скористатися послугами Бізнес-центру, розташованого тут же.

Крім інших можливостей нова пристань пропонує своїм клієнтам систему електронного бронювання booking-berthing, завдяки якій з будь-якої точки земної кулі можна відправити заявку і отримати негайну відповідь.

Підписка на розсилку