Ellinair: Динамічний вихід на внутрішній ринок

Грецька авіакомпанія Ellinair, що базується в міжнародному аеропорту «Македонія» міста Салоніки, входить до складу грецького холдингу Mouzenidis Group поряд з низкою інших компаній, в числі яких і провідний туроператор по Греції Mouzenidis Travel. Комерційний директор авіакомпанії Ставрос Дальякас, досвідчений фахівець, який займав у минулому аналогічні пости в Olympic Airways, Aegean Airlines і Olympic Air, відповів на запитання E-Radio.gr і розповів про нові плани авіакомпанії щодо регулярних рейсів на внутрішніх і міжнародних рейсах.

  • Які ваші нові плани щодо рейсів з Салонік?

Вже розпочато авіарейси, що з'єднують Салоніки та Іракліон, які продовжаться і в зимовий період. Крім того, ми розмірковуємо про такі маршрути, як Салоніки - Лесбос, де відзначається підвищений трафік, і маршрути, що зв'язують Салоніки з рядом зарубіжних міст. Звичайно, той факт, що в такій країні, як Греція, існує невеликий ринок, означає, що аеропортам не просто підтримувати дві компанії з власними базами. У багатьох випадках є складнощі з збереженням внутрішніх ліній. Проблем можна уникнути, поєднуючи їх з рухом з-за кордону.

  • Чи плануєте ви співпрацю з закордонними авіакомпаніями?

Так, ми розмірковуємо на цю тему, як і будь-яка серйозна компанія, але для цього необхідно пройти кілька етапів. Перш за все, ми повинні стати членами interlining agreement IATA, яке вже в стадії підготовки і незабаром буде здійснено. Другий крок - стати повноправним членом IATA, і я думаю, що це відбудеться вже в цьому році.

  • Чи планується додаткове розширення польотів з аеропорту Афін?

Так, ми плануємо рейси Афіни - Салоніки і Афіни - Іракліон, збільшуючи частоту польотів з зимового сезону. Що стосується майбутнього флоту, Ставрос Дальякас зазначив, що в самому найближчому майбутньому планується поповнити флот новими авіалайнерами Airbus.

Підписка на розсилку